Glābsim leģendāros mūziķus! Pēc Sandras aiziešanas no skatuves ”Duets Sandra” piedzīvo grūtus laikus

14 komentāri
Glābsim leģendāros mūziķus! Pēc Sandras aiziešanas no skatuves ”Duets Sandra” piedzīvo grūtus laikus
"Duets Sandra" privātais arhīvs

Pagājušā gada nogalē Latvijas, iespējams, pieprasītākā koncertgrupa, Andra un Sandras Brīnumu apvienība ”Duets Sandra”, nāca klajā ar paziņojumu, ka vokāliste Sandra veselības problēmu dēļ pamet skatuvi. Izmaiņas sastāvā likušas pamatīgi sarukt pieprasījumam pēc blices koncertiem.

Paziņojot, ka Sandra pamet skatuvi, grupas runasvīrs Andris gan piebilda, ka dueta darbība ar to neapstājas – viņš turpina muzicēt, bet Sandras partijas pagaidām izpildīs aizvietotājs. Diemžēl viss nav vedies tik gludi, kā cerēts.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Andris, diemžēl, uzzinot, ka pati Sandra nekāps uz skatuves, ļaudis atsaka koncertus. Ja agrāk ”Duets Sandra” teju ik nedēļas varēja ar lepnumu izsūtīt faniem kārtīgu aktuālo koncertu listi, nu Andris pat nemāk teikt, kad varētu būt gaidāms apvienības tuvākais publiskais koncerts.

Vēsturiski FOTO: grupa laika gaitā

“Šobrīd ir tā, ka no desmit koncertu piedāvājumiem, ko izsakām, tikai uz vienu mūs paņem. Izdzirdot, ka nebūsim oriģinālā sastāvā, bet Sandrai būs aizvietotājs, man saka ”nē”.

Cilvēki baidās kaut kur aicināt ”Duets Sandra” šajā pagaidu sastāvā – bez pašas Sandras,” sarunā ar Skaties.lv bēdīgu ziņu atklāj Andris.

Blice bez Sandras nospēlējusi divus koncertus, un šobrīd mūziķu publiskās tūres kalendārā iestājies tukšums.

“Ir pāris korporatīvie pasākumi, taču nekādi publiskie koncerti šobrīd nav ieplānoti.

Jā, agrāk mums četras, piecas reizes nedēļā bija koncerti, taču pie tā visa ir jāstrādā – nekad nav bijis tā, ka mēs guļam, un mums tik zvana un aicina uz koncertiem.

Šobrīd redzu, ka daudzi baidās no tā, ka nebūs oriģinālā sastāva, bet aizstājējs, tāpēc viens no desmit piekrīt koncertiem.

To apzinoties, es arī īpaši necenšos, turklāt gribu arī būt klāt Sandrai slimības laikā,” neslēpj Andris.

Straujais koncertu skaita sarukums, protams, ietekmējis arī mākslinieku finansiālo stāvokli. “Kaut kā jau iztiekam, bet, protams, naudas nav vairs tik daudz, kā bija, kad ik nedēļas sniedzām vairākus koncertus,” tā Andris.

Tiesa, faniem nevajadzētu pavisam saskumt. Mākslinieks uzsver, ka ”Duets Sandra” šobrīd ir īpaši atvērts piedāvājumiem spēlēt dažāda veida pasākumos. Kas nav mazsvarīgi, interesentiem ir iespējas sarunāt iepriekš tik aizņemtās grupas šovu teju ikvienā sev izdevīgā laikā.

Arī ar samaksām visu var sarunāt. “Katrs gadījums ir atsevišķi runājams,” tā Andris.

Mūziķis informē, ka šobrīd ”Duets Sandra” otrais mākslinieks ir Andris Roga, kurš izpilda partijas, kas līdz šim bija Sandras pārziņā.

Sākumā esot uzrunātas vairākas aizvietotājas dāmas, bet visas nobijušās, jo harizmātiskā Sandra tomēr uzstādījusi zināmu latiņu šajā amatā, un viņu atdarināt ir teju neiespējami.

Tā nu izlemts dot iespēju otram Andrim, kurš, starp citu, ar Brīnumu pāri muzicējis vienā blicē pirms gadiem desmit. Tolaik visi dziedājuši kvartetā, kura ceturtais dalībnieks bijis Dainis Porgants, kurš nu labi pazīstams kā aktieris.

“Pirmajos koncertos publika Andri uzņēma ļoti labi,” iedvesmo ”Duets Sandra” runasvīrs. Visi, kuri vēlas savā ballītē dzirdēt ”Duets Sandra” divu Andru sastāvā, tiek laipni aicināti sazināties ar Andri Brīnumu viņa ”Facebook” profilā.

14 komentāri