”Pēc ballītes ”koijotos” pamodos Jūrmalā.” Neida atlases žūriju sajūsmina draiskā “tusētāja” Evelīna

14 komentāri
”Pēc ballītes ”koijotos” pamodos Jūrmalā.” Neida atlases žūriju sajūsmina draiskā “tusētāja” Evelīna
Vladislavs Proškins/F64

Skaties.lv šonedēļ iepazīstina ar izteiksmīgākajām pretendentēm uz lomu Neida klipā dziesmai ”REŽ”. Par vienu no žūrijas ekspertu favorītēm kļuvusi draiskule Evelīna Paegle, kura atlasē nebaidījās atklāt stāstu par kādu traku nakti klubā “Coyote Fly”.

Divdesmit gadus vecā komunikāciju studente pārsteidza žūrijas ekspertus ar savu atklātību.

“Mans trakākais piedzīvojums ir beidzies tā, ka esmu pamodusies citā pilsētā,” atlasē atklāja Evelīna, radot absolūtu sajūsmu. Viņa atklāja, ka, tāpat kā savulaik klipa operators Lauris Avotnieks, pamodusies Jūrmalā.

Foto

“Tas notikums bija ļoti traks. Kā jau visi labākie stāsti, tas sākās ”koijotos”. Taču ”koijotos” tas nebeidzās, tas beidzās Jūrmalā. Traks vakars! Iepazinos ar daudziem cilvēkiem,” smejas Evelīna.

Videoklipa vajadzībām viņa esot gatava uz visu. Ja Evelīnas puisis atļaus, mākslas vārdā Neids var tikt arī pie ekrāna bučas. Tiesa, pagaidām Evelīnas puiša viedoklis nav zināms – meitene uz atlasi ieradusies, viņu par to neinformējot!

Kā pēc atlases atzīst šovbiznesa eksperts Edgars Toretto un videoklipa operators Lauris Avotnieks, meitene, kura pēc nakts ”koijotos” var pamosties Jūrmalā, ir tas, kas vajadzīgs Neida klipam.

Tiesa, īsti pārliecināts nav pats Neids – Evelīna atšķirībā no pirmās dalībnieces Elizabetes kaislīga skūpsta vietā izvēlējās Neidam sniegt mazu bučiņu uz vaiga.

Skat, cik kaislīgi Neidu skūpsta Elizabete no Vidrižiem!

Vai ar to pietiks klipam? Seko līdzi ziņām par Neida klipa atlasi Skaties.lv un gaidi rezultātus!

Video

 
14 komentāri