Pazust Latgalē ar ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem

0 Komentāru
Pazust Latgalē ar ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem
Foto: ekranšāviņš

Viens busiņš, 8 ekstrēmo sporta veidu pārstāvji, 12 dienas, 30 pilsētas un 1200 nobraukti kilometri… To visu varēs redzēt dokumentālajā filmā Pazust Latgalē, kurai jau drīzumā paredzēta pirmizrāde.

Filmas pirmizrāde paredzēta 31. janvārī, plkst. 17.00, Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS.

Laikā, kad robežas pastāv tikai mūsu prātos un iespēja apceļot pasauli ir ikvienam, labākie skeitborda, inline, BMX un MTB freestyle pārstāvji izvēlējās palikt Latvijā un pazusts vienā no krāšņākajiem novadiem – zilo ezeru zemē Latgalē. Apmaldīties, lai vēlāk atrastos un dokumentālajā filmā izstāstītu vienu no interesantākajiem, drosmīgākajiem un pārgalvīgākajiem stāstiem, ko būsi redzējis! Filma Pazust Latgalē tapusi unikālā projektā, apvienojot vienus no labākajiem pašmāju ekstrēmo sporta viedu pārstāvjiem. Tajā piedalās Gusts Ošmucnieks (MTB), Jānis Zālītis (MTB), Kaspars Alksnis (Inline), Nils Jansons (Inline), Kristaps Reimanis (BMX), Jānis Melnis (BMX), Miks Grantiņš (Skeitbords), Dāvis Nesenbergs (Skeitbords), uc.

Sportisti viesojās lielākajos skeitparkos, pulcēja vietējos braucējus, rādīja paraugdemonstrējumus un palīdzēja apgūt trikus. Ceļojuma laikā puiši paši sev un citiem pierādīja, ka ekstrēmais sportists spēj pielāgoties svešā vidē, un, liekot lietā savu iztēli, veikt iespaidīgus un radošus trikus.

Ar filmas starpniecību puiši vēlējās ne tikai popularizēt aktīvu dzīvesveidu, bet arī parādīt jauniešiem, ka nemaz nevajag doties prom no Latvijas, lai labi pavadītu laiku un nodarbotos ar sev tik ļoti tuvām lietām. Un Latgale pārsteidza! Puiši peldējās visdziļākajā, visdzidrākajā, vislielākajā Latvijas ezerā, uzkāpa visaugstākajā virsotnē, pabija vistālākajā Latvijas austrumu punktā, uc.!

0 Komentāru