46 komentāri
Pavasarīgi FOTO: Magone Burka ar ģimeni līksmo safari parkā
Magones dēla Roberta foto

Iztiesājusies ar Venti Vītolu par alimentiem mazajam Raimondam Saulgaitim, dzejniece un ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka ir atgriezusies Londonā. Lai izvēdinātu galvu no tiesāšanās negācijām, māksliniece ar ģimeni izbaudījusi skaistas brīvdienas pie dabas, un pavasarīgos foto laipni atrāda Skaties.lv faniem.

“Suņi rej, bet karavāna brauc tālāk! Man pa dzīslām zemes spēks un saules pieskāriens tik mīļš kā dārgā skūpsts,” ar Skaties.lv starpniecību saulainus sveicienu faniem no Londonas sūta Magone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzejnieci atgriežoties sagaidījis īsts pavasaris – zied koki un krūmi dažādos parkos, bet pašas dzejnieces dārziņā uzplaukušas vēlās narcises.

Par Magones un Venta tiesu vairāk te!

Daba ir Magones galvenais iedvesmas avots. “Sārtā magnolija bija iedvesma dzejolim ”Magnolija”. Savukārt Čerešņas baltie ziedi iedvesmoja mani sarakstīt dzejoli ”Līgava”,” stāsta Magone.

Svētdien, 9. aprīlī, Londonā bijuši 24 grādi. Magone izmantojusi skaisto dienu ģimenes ceļojumam uz ”Wouburn Safari” parku.

Foto: Magones pavasaris

Kā atklāj Magone, pēc atgriešanās Londonā dzīvē viss iet tikai uz augšu. Viņas darba kolektīvs nupat saņēmis gada balvu kā gada labākais kolektīvs, ģimenes dzīvē valda īsta laime un mīlestība, turklāt dabas plaukums iedvesmo dzejām.

“Skatos dabā un uzrakstīju atkal jaunu dzejoli,” priecīgu ziņu atklāj Magone.

Magone Burka

Magone Burka

IEDVESMAS

Ķiršu ziedu nakstkreklis

Šorīt saulei mugurā vīd,

Pelēku aizkaru atver rīts

Un kamenei rokās darba spīts.

Padarīto darbu putekšņi

Uz siltas zemes krīt

Un tuvās dvēseles valodā

Rokrokā mūsu dienas iet.

Jaunajā Saimnieks meklē sievu, iespējams, startēs Magones mamma! Lasi šeit!

FOTO: Magones gads

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl