Komentāri
Pašmāju romantiskākās grupas “Otra puse” solists bauda divvientulību ar velosipēdu saulainajā Tenerifē
Foto: Normunda privātais arhīvs, Skaties.lv

Romantiskākās pašmāju grupas “Otra puse” solists Normunds Pauniņš jau kopš janvāra beigām bauda sauli karstajā Spānijai piederošajā salā Tenerifē. Tiesa gan, atpūtu viņš apvieno ar lietderīgo – Pauniņš, neskatoties uz karstumu, ir aktīvs velosportists.

Kā vēsta Pauniņa “Facebook” profils, viņš ne tikai laiskojas un ķer pigmentu, bet arī cītīgi sporto, braucot ar velosipēdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats Pauniņš sevi nosaucis par “velo turisto”, pārstāvot komandu “Doltcini” un lepni gozējas savā sportiskajā tērpā pat tad, kad ārā ir +25 grādi.

“Otras puses” solists Pauniņš nepilnu piecu stundu laikā nobraucis gandrīz 89 kilometrus!

Normunds nav vienīgā pašmāju zvaigzne, kura šo gadu sākusi, dodoties atpūtā ārpus Latvijas. Uzzini, kur un kā slavenības bēg no aukstās ziemas.

Kamēr Pauniņš bauda sauli, tikmēr cits grupas biedrs, ģitārists Jānis Čubars “čupojas” ar pašmāju dīvu Antru Stafecku! Vairāk lasi šeit!

Foto

Foto: Pauniņš šovā “Izklausies redzēts”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl