4 komentāri

Šonedēļ ar dziesmu ”Ēnas” uz pašmāju populārās mūzikas skatuves sevi pieteicis jauns dziedātājs Sandis Maksimovs. Šī ir dziedātāja pirmā solodziesma, un tās teksta autors ir pašmāju hiphopa veterāns Grafomāns jeb Artūrs Breģis.

Pirms pārcelšanās uz Apvienoto Karalisti, kur Sandis mīt jau sešus gadus, viņš dzīvoja Limbažos. Tur arī sākušās viņa pirmās gaitas mūzikā – sākumā skolojies pie Egona Beitika, vēlāk saticis vietējo mūziķi Ivaru Dūdu, kurš šobrīd pazīstams kā Limbažu reperis.

”Ivars mācēja spēlēt ģitāru, es vēl nemācēju, un tad mēs bijām sadomājušies ellīgus plānus,” portālam Skaties.lv stāsta 21 gadu vecais jaunietis.

Foto: jaunais dziedātājs Sandis

Vēlāk iepazinies ar hiphopa aprindās pazīstamo mūziķi un producentu Artūru Strautiņu.

”Šīs ieraksts tapa, lielā mērā pateicoties tieši viņam. Kad ieraksti dziesmu, tu sajūti gandarījumu, cik labi esi pastrādājis, un cilvēkiem patīk, ko dziedu. Tas dod motivāciju darboties, meklēt jaunus mūziķus, kuri grib sadarboties,” par strādāšanu komandā gandarīts ir Sandis.

Audio: Sandis Maksimovs – ”Ēnas”

Sanda nākamā dziesma būs angļu valodā un taps sadarbībā ar teksta autori Sindiju Gulbi. “Viņa ir no Dalbes. Arī raksta ļoti skaistu dzeju,” par Sindiju atsaucas jaunais dziedātājs.

“Es domāju, ja es dzīvotu Latvijā, tad dziesmas nāktu ārā biežāk,” tā Sandis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl