Komentāri
Pašmāju pazīstamie mūziķi jautrā ballītē sveic rokgrupu Opus Pro 30. dzimšanas dienā
Foto: Gints Ivuškāns

Skanot Rozā lietum, Dzimenei un citām populārām melodijām akustiskā versijā, leģendārā rokgrupa Opus Pro 10. maija pievakarē tirdzniecības centrā Spice jautrā ballītē kopā ar draugiem un talanta cienītājiem atzīmēja savu 30. dzimšanas dienu.

Pasākumā grupas pārstāvji ne vien uzdziedāja kopā ar solista Alex jeb Oļega Andrejeva meitu Aiju Andrejevu, bet arī cienāja viesus ar Martini un tonika kokteiļiem, Lapsas mājas sarūpēto torti un dalījās atmiņās par trijos gadu desmitos uz skatuves piedzīvoto. Daži veiksminieki arī laimēja ielūgumus uz jubilejas lielkoncertu Rozā lietus, kas 20. maijā notiks Rīgas Kongresu namā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau dzimšanas dienā piedien, jubilārus sveica tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce, kura grupai dāvāja simbolisku dāvanu – rozā lietussargu. “Opus Pro man vienmēr saistīsies ar romantiskiem saulrietiem un dzirkstošiem dzērieniem. Paldies par romantisko iedvesmu, ko jūsu dziesmas mums sniegušas! Tieši Rozā lietus iedvesmoja mūs uzdāvināt jums rozā lietussargu. Lai tas pārvērš parasto lietu rozā lietū un palīdz jums redzēt sauli caur mākoņiem!” pasniedzot dāvanu, teica I. Lāce.

Foto

“Nedaudz skumji, ka mūsu jubilejas tūre tuvojas noslēgumam, bet, no otras puses, ir gandarījums par to, ka viss izvērtās tik grandiozi. Noteikti iesaku apmeklēt Opus Pro 30 gadu jubilejas tūres noslēguma koncertu 20. maijā, jo šī būs unikāla iespēja dzirdēt gan grupas vēsturisko, gan “zelta” sastāvu, turklāt šajā koncertā muzicēs arī īpašie viesi kā, piemēram, ģitārists Jevgeņijs Krupeņins no grupas pirmā sastāva, kurš speciāli no Anglijas lido uz Rīgu, komponists un LNO valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš un citi,” solīja grupas dibinātājs un populārāko dziesmu autors Harijs Zariņš, kurš nupat kā ieguvis Ogres Goda pilsoņa titulu.

“Katrs Opus Pro koncerts ir mani svētki, mūsu svētki. Esmu neizsakāmi laimīga, ka vecie rokeri ir kopā un muzicē, muzicē ar kaifu, un to jūt katrs, kurš apmeklē šos koncertus! Viņi ir manas sirds goda pilsoņi un mani varoņi! Es vienmēr priecājos un priecāšos arī turpmāk būt ar viņiem uz vienas skatuves. Lai veselība maniem papucīšiem!” ar laba vēlējumiem neskopojās Aija Andrejeva, kura ir dzimusi vienā gadā ar Opus Pro un augusi reizē ar grupu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl