Komentāri
Pārsteigums! Eds Šīrans un citas zvaigznes, kas nāk no bagātām ģimenēm
Foto: Scanpix un Flickr

Mēs viņus iemīlējām viņu talanta dēļ. Un tieši viņu īpašās dotības kādā no šovbiznesa nozarēm bija iemesls pasaules slavai un nav nekāds noslēpums – arī galvu reibinošai bagātībai. Tomēr, kā izrādās, bagāti viņi bijuši vēl pirms pašu miljonu nopelnīšanai.

Eds Šīrans lielai daļai no mums varētu šķist kā vienkāršs puisis ar ģitāriņu rokās, kurš caur ērkšķiem uz zvaigznēm nonācis slavas saulītē un nu pārpilda stadionus un koncertzāles visā pasaulē. Tomēr tā nebūt nav! Kaut arī savos klipos viņš labprāt ievieto video, kuros muzicē uz ielas, bet dziesmās stāsta par neveiksmīgo mīlestību narkotiku izpostīto dzīvo, Šīrans patiesībā nāk no bagātas un labvēlīgas ģimenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikpat turīgā ģimenē iedzimis grupas Maroon 5 līderis Adams Levins. Viņa tēvam pieder M. Fredic apģērbu kompānija, bet savus grupas biedrus viņš satika, uzsākot studijas prestižajā privātskolā Brentvudā.

Mīlētā un nīstā jaunā dziedātāja Ariana Grande par attīstību karjerā var pateikties vecākiem, kuriem pieder uzņēmums Ibi Designs Inc., kā klientu vidū ir FAO Schwarz un Edijs Mērfijs.

Lai arī pasaules slavu Džordana Spārksa guva pēc uzvaras talantu šovā American Idol, viņas ģimene slavu baudīja jau labu laiku pirms, jo dziedātājas tēvs Filips Spārks ir slavens amerikāņu futbolists.

Maiks Pousners prasmīgi apdzied to, cik ”krutākas” par viņu ir noskatītās meitenes, tomēr arī pašam viņam nemaz tik slikti nesokas. Jurista ģimenē iedzimušais mūziķis izskolots privātā augstskolā, kur gada maksa sasniedz 56 tūkstošus ASV dolāru.

Vai vēl atceries Psy un Gangnam style? Lai arī savā dziesmā viņš apsmēja Dienvidkorejas bagātos snobus, pats vien no tām aprindām arī nāk – abi viņa vecāki ir lielu uzņēmumu īpašnieki.

Tagad Mailiju Sairusu pazīst teju ikviens, bet interesanti, vai dziedātāja un aktrise būtu spējīga uzbūvēt tik iespaidīgu karjeru bez vecāku miljonu vērtās kompānijas, kuras vērtība nu tirgū sasniedz 50 miljonus ASV dolāru?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl