Pārcelti Olgas Rajeckas ”Buramdziesmu” koncerti

Pievienot komentāru
Pārcelti Olgas Rajeckas ”Buramdziesmu” koncerti
Foto: Dace Blūma

Dziedātājas Olgas Rajeckas jaunā albuma ”Buramdziesmas” prezentācijas koncerti no septembra pārcelti un novembri un decembri. Jau šobrīd apstiprinātas uzstāšanās Jelgavā, Valmierā, Liepājā un Cēsīs.

Dzīve, tāpat kā mīlestība, ir neparedzētu pavērsienu pilna, un tur slēpjas tās burvība – pie šādas atziņas tikusi Olga Rajecka, kurai negaidīti nācies pārcelt rudens koncerttūri. Nupat izdotā Imanta Kalniņa dziesmu albuma ”Buramdziesmas” prezentācijas koncerti notiks novembrī un decembrī. Olga ar klausītājiem tiksies Jelgavā, Valmierā, Liepājā un Cēsīs. Visās pilsētās kopā ar dīvu uzstāsies vietējo tautas deju kolektīvu dalībnieki, kā arī VPDK ”Rotaļa” un TDA ”Līgo” dejotāji, vēsta Micrec PM.

”Biju iecerējusi tādu kārtīgu atvasaras tūri, bet nu būs jauki koncerti Ziemassvētku priekšnojautās. Arī labi!” stāsta dziedātāja. Līdz šim vienīgais ”Buramdziesmu” koncerts izskanējis augusta beigās festivālā ”BIGBANK Latvijas Pērles”, kur dziedātāja apbūra gan ar jauno skatuves tēlu, gan Imanta Kalniņa un citu autoru dziesmām, gan raitiem deju soļiem.

Olga par jaunās programmas tapšanas impulsiem: ”Pagājušajā gadā sāku dejot tautas deju kolektīvā Rotaļa XO, ar ko piedalījos arī Dziesmu un deju svētkos. Savukārt šogad ”Eirovīzijas” atlasē uzstājos ar Līgo dejotājiem, sapazinos ar horeogrāfu Jāni Purviņu, un sapratu, ka varu reizē gan dejot, gan dziedāt – no šā atklājums arī radās doma par jauno programmu jeb Olgas Rajeckas dziesmu un deju svētkiem. Man ļoti patīk kārtīgi izdejoties un izdziedāties, tādēļ koncertus gaidu jau tagad. Būs labais!”

Iegādātās biļetes uz iepriekš izziņotajiem septembra datumiem Liepājā, Jelgavā un Valmierā ir derīgas uz pārcelto koncertu. Saņemt atpakaļ naudu var kasē, kur biļete iegādāta, vai arī (ja biļete pirkta bilesuparadize.lv), rakstot uz [email protected] Tas attiecas arī uz atceltajiem koncertiem Ogrē, Krustpilī un Rēzeknē. Tūres rīkotāji Micrec PM atvainojas par neplānotām neērtībām.

Olgas Rajeckas koncerttūre ”Buramdziesmas”:

  • Jelgava, Kultūras nams – 26. novembris, plkst. 19.00
  • Valmiera, Kultūras centrs – 27. novembris, plkst. 18.00
  • Liepāja, OC Rožu zāle – 30. novembris, plkst. 18.00
  • Cēsis, Vidzemes koncertzālē – 7. decembris, plkst. 19.00

Biļetes nopērkamas ”Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā.