Pārceltas Magones Burkas lielās itāļu kāzas

42 komentāri
Pārceltas Magones Burkas lielās itāļu kāzas
Magones privātais arhīvs

Sākoties ražas laikam, kādu saturīgu vēsti dzejas draugiem uzražojusi arī Londonā dzīvojošā ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka. Beidzot viss līdz pēdējam skaidrs par viņas kāzām ar itāli – nolikts īstais datums un tiek plānota vērienīga ceremonija Londonā, kurā ieskatīties būs ļauts arī faniem.

“Pirmie smiltsērkšķi arī klāt. Un zināms kāzu laiks,” pašā ražas laikā Skaties.lv priecīgu vēsti nodod Magone.

Foto: Magones privātais arhīvs

Lai arī lielās itāļu kāzas sākotnēji bija iecerētas vasarā, nu skaidrs, ka tās notiks rudens pilnbriedā – oktobrī. Magone vēlas pielikt punktu visām spekulācijām, atklājot, ka kāzas pārceltas ne privātu, bet tīri tehnisku iemeslu dēļ – vasarā bijis grūti rezervēt datumu ceremonijai Londonā.

Magone un itālis vēlas kārtīgas svinības baznīcā ne tikai sareģistrēšanos. Nu izdevies visu samenedžēt, noliekot konkrētu datumu oktobrī, kad laulība tiks noslēgta gan likuma, gan Dieva priekšā.

Konkrētu kāzu datumu faniem saimnieku šova zvaigzne vēl nevēlas nosaukt, taču Skaties.lv tas ir zināms. Skaistajos brīžos Magone vēlēsies dalīties arī ar faniem un arī citiem ”Saimnieks meklē sievu” dalībniekiem, tāpēc sola arī skaistus foto.

Kā Skaties.lv atklāj Magone, viņa kāzās ar prieku satiks Jāni Paasu, kurš bija viens no viņas viesiem ”Saimnieks meklē sievu”, kā arī jauko Vaikuļu pāri no šova. Ja Kaspars un Gunita piekritīs, Magone ar prieku viņiem piedāvās vedēju godu.

Foto: Magone žilbina ballē

Foto: Magone ikdienā

TOP komentāri

 • Sola
  +17 +16 -1

  Sola

  Īstenībā Burkas jau`kundze varētu precēties ik dienu (ar jebkuras valsts pāstāvi!), citus nemaz neinformējot, jo cilvēces lielākai daļai pilnīgi vienālga, kas, ar ko, un cik ilgi... kur nu vēl kaut kādas lauku meičas mīlas dēkas. Šodien Burka, rīt neBurka - smieklīgā šumēšanās pasaules kaislību katlā.
 • Ventis Vitols
  +9 +5 -4

  Ventis Vitols

  Nožēloju to dienu kad iepazinos ar šo ...... pat nezinu vairs īsti kā nosaukt,un nožēloju to mirkli kad pieskāros ! Pasarg Dievs tādu cilvēku sev blakus !!!! Variet neticēt,bet ļaunākajam ienaidniekam to nenovēlu kas ir nācies piedzīvot un vēl nāksies piedzīvot dēļ šīs personas!
 • eh
  +5 +5 0

  eh

  Tie kas grib precēties nekladzina gadiem..aizej apprecies un pazino,ka esu precējusies.Tas ir tāpat kā grib izdarīt pašnāvību,bet visi zina un visi atrunā,lai tā nedara.Tas kas ir izlēmis tas izdara to klusām un nekladzina pa pasauli.Blin slavenība atradusies,kas te visiem ziņo par precībām,apprecies tad kladzini.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl