Par viņu jūs vēl dzirdēsiet! Iespējams, jaunā Latvijas video zvaigzne – Ksenija no Bauskas

37 komentāri
Par viņu jūs vēl dzirdēsiet! Iespējams, jaunā Latvijas video zvaigzne – Ksenija no Bauskas
Ksenijas privātais arhīvs

Jaunā mūziķa Neida izsludinātajā konkursā par meitenes vietu videoklipā šobrīd ir stabila līdere – tā ir 17 gadus vecā Ksenija Kuzmiča. Meitene atklāj, ka viņas dalību konkursā īpaši atbalsta pašas mamma un dzimtās Bauskas puses iedzīvotāji.

“Pieteicos, jo likās interesanti, gribējās pamēģināt ko jaunu. Atzīšos, ka iepriekš Neidu kā mūziķi nezināju, bet, piesakoties konkursam, paklausījos – jā, man patīk viņa mūzika,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Ksenija.

Foto

Jā, viņa zina arī to, ka Neidam netrūkst skauģu un kritizētāju, taču Kseniju tas nebaida. Viņai svarīgi, ka apkārt daudz cilvēku, kas atbalsta šo avantūru.

“Dzīvoju un mācos Bauskā, un, protams, ka liela daļa atbalsta man konkursā nāk tieši no Bauskas. Arī mana mamma ļoti atbalsta mani konkursā – viņa pat pati meklē un aicina balsotājus,” par māmiņas atbalstu pateicīga Ksenija.

Lai arī vēl nav zināms, kāda konkrēti loma būs Neida videoklipa meitenei, Ksenija atvērta dažādiem izaicinājumiem. Meitene smejas, ka vienīgi dziedāt viņai negribētos – ar to lai galā tiek pats Neids!

Ksenija cer, ka veiksmes gadījumā filmēšanās Neida klipā viņai dāvās ne tikai lielisku pieredzi filmēties kameru priekšā, bet arī atvērs durvis uz modeles un aktrises profesiju.

“Ja kāds mani pamanīs šajā klipā, es tikai priecāšos. Ļoti gribētos filmēties pie Neida. Kas notiks tālāk – to mēs redzēsim,” iedvesmas pilna mesties šajā avantūrā ir Ksenija.

Vēlies redzēt šo meiteni Neida klipā? Balso par Kseniju vai izvēlies citu favorīti šeit!

37 komentāri