Komentāri
Papē šonedēļ notiks modernās mūzikas festivāls “Satta”
Publicitātes foto

Līdz šim septiņus gadus Lietuvā notikušais elektroniskās mūzikas un mākslas festivāls “Satta” no 14. līdz 17. augustam pirmo reizi norisināsies Latvijā – Rucavas pagasta Papes dabas parka teritorijā.

“Submotion Orchestra” — live electronica grupa no Lielbritānijas, Kanādas lo-fi projekts “Dirty Beaches” un britu producents Forest Swords ir tikai daži no gaidītākajiem mūziķiem, kas līdzās vairāk nekā 70 māksliniekiem no visas pasaules iepriecinās festivāla apmeklētājus ar vienreizējiem priekšnesumiem.

Jau zināms, ka liela daļa festivāla apmeklētāju uz pasākuma norises vietu Papē dosies ar automašīnām, tādēļ organizatori iesaka braucējiem apvienoties un aizpildīt brīvās vietas, kas ir gan dabai draudzīgāk, gan finansiāli izdevīgāk. Tiem, kuri uz festivālu dosies ar autobusu vai vilcienu, no Liepājas autoostas uz Papi tiks nodrošināts speciāls autobuss, kas kursēs ceturtdienas un piektdienas vakarā. Svētdienas pēcpusdienā autobuss nogādās apmeklētājus atpakaļ Liepājā. Organizatori lūdz festivāla apmeklētājus laicīgi pieteikt vietu autobusā, nosūtot e-pastu uz travel@satta.lt, lai precīzāk paredzētu potenciālo pasažieru skaitu. Biļetes cena vienā virzienā būs 3 EUR.

Starptautiskā festivāla organizatoru komanda, apzinoties Papes dabas parka nozīmību, nodrošinās, ka teritorija, kura varētu tikt cilvēku skarta, tiks pasargāta no jebkādiem bojājumiem. Tāpat kā pirms, arī festivāla laikā, cilvēki tiks aktīvi informēti par vides aizsardzību un tās nozīmīgumu. Telšu celšana, autostāvvieta un kemperu novietne būs atļauta tikai organizatoru piedāvātajā teritorijā. Tāpat visi apmeklētāji tiks laipni aicināti ziedot līdzekļus Papes dabas parka putnu novērošanas torņa atjaunošanai.

Dodoties uz festivālu, jāņem vērā arī Latvijas nepastāvīgie laikapstākļi. Visi festivāla apmeklētāji aicināti parūpēties gan par peldkostīmiem un sauļošanās krēmiem, gan lietusmēteļiem un gumijas zābakiem. Festivāla organizētāji nodrošinājuši vairāku skatuvju atrašanos zem jumta zem telts jumta, tādēļ mūziku būs iespējams baudīt arī lietus gadījumā.

Festivāla mūzikas programmu četru dienu garumā papildinās dažādas sporta, mākslas un ekoloģijas meistarklases, kas norisināsies gan galvenajā festivāla teritorijā, gan pludmalē. Būs pieejama arī ēdināšanas zona. Lai festivāla laikā nepaliktu bez sakariem, apmeklētāji varēs piekļūt Wi-Fi pieslēgumam, kā arī uzlādēt savus mobilos telefonus, izmantojot līdzi paņemtos lādētājus.

Festivāls “Satta” norisināsies no 14. līdz 17. augustam Baltijas jūras krastā, Rucavas novadā, Papē. Vairāk informācijas par nokļūšanu uz festivāla norises vietu, aktivitātēm, programmu, kā arī mākslinieku apraksti ir pieejami festivāla “Satta” mājas lapā www.sattafestival.com. Biļetes iepriekšpārdošanā līdz trešdienas pusnaktij ir pieejamas Biļešu Servisa kasēs www.bilesuserviss.lv. Biļetes varēs iegādāties arī festivāla norises laikā par augstāku cenu.

Vairāk informācijas:
www.sattafestival.com
www.facebook.com/sattafestival

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl