Palkavnieks popkorna vietā liek sūkāt konfektes

0 Komentāru
Palkavnieks popkorna vietā liek sūkāt konfektes
Foto: ekrānuzņēmums

Ja nezini, cik vecs ir filmas galvenās lomas atveidotājs, var rasties sarežģījumi ar iekļūšanu kinozālē, tāpat sarežģījumi ir tiem, kas jaunāki par 18 gadiem un uz kino dodas bez vecāku izrakstītas ”zīmes”. Šādi Kino Citadele dzimšanas dienā kinoteātra apmeklētājus āzēja TV3 raidījuma Bez Tabu vadītājs Ēriks Palkavnieks. Par jautrību kinoteātrī gādāja arī LNT moderators Kristaps Tālbergs un fotogrāfs, improvizators un radio raidījuma vadītājs Kaspars Breidaks.

Oktobra izskaņā kinoteātris Kino Citadele svinēja 12 gadu dzimšanas dienu. Vēlāk tika konstatēts, ka svētku dienā Kino Citadele apmeklējuši tik daudz kinomīļotāju, ka tas ļāvis sasniegt jaunu kino apmeklētības rekordu Latvijā. Kopumā vienas diennakts laikā kinoteātri apmeklēja 18 950 skatītāju, tādējādi pārspējot iepriekšējo, 2013. gadā uzstādīto rezultātu, kad kinoteātri vienas diennakts laikā apmeklēja 16 164 kinoskatītāji.

Par jautrību kinoteātra dzimšanas dienā gādāja Latvijā pazīstamas slavenības, kuras iejutās kinoteātra darbinieku lomā, pārsteidzot viesus ar kinoteātra darbiniekiem neordinārām izdarībām. Dzimšanas dienā kinoteātrī strādāja un ar slēpto kameru tika iemūžināti Renārs Zeltiņš, Dons, Kaspars Ozoliņš, Armands Simsons, Oskars Lepers, Kaspars Breidaks, Kristaps Tālbergs un Ēriks Palkavnieks.

Ēriks Palkavnieks āzē kinoteātra apmeklētājus

VIDEO:

Tālbergs kinoteātrī ievieš savu kārtību

VIDEO:

Breidaks tēlo reklāmstabu

VIDEO:

Kinoskatītājus ”āzē” sabiedrībā zināmi cilvēki

0 Komentāru