Palkavnieks popkorna vietā liek sūkāt konfektes

Komentāri

Ja nezini, cik vecs ir filmas galvenās lomas atveidotājs, var rasties sarežģījumi ar iekļūšanu kinozālē, tāpat sarežģījumi ir tiem, kas jaunāki par 18 gadiem un uz kino dodas bez vecāku izrakstītas ”zīmes”. Šādi Kino Citadele dzimšanas dienā kinoteātra apmeklētājus āzēja TV3 raidījuma Bez Tabu vadītājs Ēriks Palkavnieks. Par jautrību kinoteātrī gādāja arī LNT moderators Kristaps Tālbergs un fotogrāfs, improvizators un radio raidījuma vadītājs Kaspars Breidaks.

Oktobra izskaņā kinoteātris Kino Citadele svinēja 12 gadu dzimšanas dienu. Vēlāk tika konstatēts, ka svētku dienā Kino Citadele apmeklējuši tik daudz kinomīļotāju, ka tas ļāvis sasniegt jaunu kino apmeklētības rekordu Latvijā. Kopumā vienas diennakts laikā kinoteātri apmeklēja 18 950 skatītāju, tādējādi pārspējot iepriekšējo, 2013. gadā uzstādīto rezultātu, kad kinoteātri vienas diennakts laikā apmeklēja 16 164 kinoskatītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par jautrību kinoteātra dzimšanas dienā gādāja Latvijā pazīstamas slavenības, kuras iejutās kinoteātra darbinieku lomā, pārsteidzot viesus ar kinoteātra darbiniekiem neordinārām izdarībām. Dzimšanas dienā kinoteātrī strādāja un ar slēpto kameru tika iemūžināti Renārs Zeltiņš, Dons, Kaspars Ozoliņš, Armands Simsons, Oskars Lepers, Kaspars Breidaks, Kristaps Tālbergs un Ēriks Palkavnieks.

Ēriks Palkavnieks āzē kinoteātra apmeklētājus

VIDEO:

Tālbergs kinoteātrī ievieš savu kārtību

VIDEO:

Breidaks tēlo reklāmstabu

VIDEO:

Kinoskatītājus ”āzē” sabiedrībā zināmi cilvēki

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl