Pa Buļļupi līdz Daugavai: enerģiskā Elena iesaka izbaudīt Rīgu no cita skatu punkta

4 komentāri
Pa Buļļupi līdz Daugavai: enerģiskā Elena iesaka izbaudīt Rīgu no cita skatu punkta
Privātais arhīvs

Jaunā TV zvaigzne Elena Kalicka, uz kuru šomēnes varēsi biežāk raudzīties kanālā TV6, ir īsta rīdziniece. Būdama aktīvā dzīvesveida piekritēja, viņa laipni padalās ar idejām, ko brīvajā laikā darīt galvaspilsētā un ko patiesi vērts izbaudīt ārpus Rīgas.

”Jau otro gadu pēc kārtas Rīgas iedzīvotājiem ir lieliska iespēja trenēties par velti, apmeklējot outdoor treniņus svaigā gaisā. Tie ir pieejami ikvienam sportot gribētājam neatkarīgi no fiziskās sagatavotības. Treniņus vada profesionāli treneri.

Es arī esmu aktīva dzīvesveida piekritēja un brīvajā laikā apmeklēju šādus āra treniņus. Ir garantēts labs garastāvoklis, pozitīvas emocijas, jauni draugi un, protams, regulāri apmeklējot nodarbības, nostiprināsies ķermenis un ievērojami uzlabosies figūra. Par treniņu grafikiem var uzzināt sportoriga.lv.

Foto: Elena treniņos un dzīvē

Ja patīk aktīva atpūta pie ūdens, tad ļoti iesaku doties romantiskā un neaizmirstamā ekskursijā ar SUP dēļiem vai kanoe laivām. Maršruts vedīs pa Buļļupi līdz Daugavai, pēc tam līdz jūrai, pa jūru līdz Lielupei un atpakaļ pa Buļlupi. Jums būs iespēja vērot skaistus saulrietus, izbaudīt mieru, satuvināties ar dabu, apskatīt skaistas vietas, kultūras un arhitektūras veidojumus tepat, Rīgā, no cita skatupunkta.

SUP tūres ir pieejamas arī ārpus Rīgas, tā kā ir iespēja iesēsties mašīnā vai sabiedriskajā transportā un doties uz Latvijas skaistākiem ezeriem un purviem, lai izbaudītu neaizmirstamu ekskursiju.

Latvijā ir skaistas muižas un pilis, kuras ir vērts apmeklēt, piemēram, Dundagas pils, Mālpils muiža, Jaunmoku pils. Jau sākusies akcija “Apceļo Latvijas pilis un muižas”, un tās ietvaros ir izveidota elektroniskā karte, kas ļauj apceļošanu plānot daudz ērtāk.

Liela daļa piļu un muižu ir sagatavojusi kādu īpašu piedāvājumu vai uzdevumu, kā apceļotājam nopelnīt zīmodziņu vai uzlīmi, savukārt daļa piedalās akcijā ar atsevišķiem pasākumiem – koncertiem, meistarklasēm, izstādēm.
Šovasar ir gaidāmi vairāki festivāli un koncerti, tiek piedāvāts tik plašs mūzikas stilu klāsts, ka katrs varēs atrast savai gaumei tīkamu.

TV ekrānos atgriežas valdzinošā Elena no ”Precētie pret brīvajiem”

Es šajā nedēļas nogalē došos uz ”Rockin’ Liepāja” festivālu, kur baudīšu rokmūzikas grupu enerģisko uzstāšanos. Pačukstēšu, ka plānoju satikties ar vienu Latvijā populārās rokgrupas solistu un nointervēt viņu.

Neaizmirstam arī par to, ka Latvijā ir daudz skaistu un interesantu dabas taku, piemēram manis iemīļotā ir Baskāju taka, kur ir iespējams ar basām kājām izbaudīt dažādus seguma veidus un vēlāk palutināt pēdas ar peldi ziedu vanniņā.

Pagājušā gada vasarā ar draugu devos uz Engures novada pusi, kur Smārdes pagastā, aptuveni 60 km attālumā no Rīgas, atrodas atpūtas bāze ”Valguma pasaule”. Takas garumā izjūtām oļus, laukakmeņus, sūnas, čiekurus, jūrmalas smiltis, niedres, raupjus priežu stumbrus, mālu, veldzējošu upes ūdeni, lietū mērcētu mīkstu zālīti.

Bijām jau izgājuši pusi no ceļa, kad ar mani notika nelaime, neveiksmīgi kritu no koka trepēm un spēcīgi saskrāpēju un izmežģīju kāju. Protams, turpināt ceļu es vairs nevarēju, bet, neskatoties uz šo notikumu, man ļoti iepatikās tā vieta un es labprāt aizbrauktu tur vēlreiz un noietu taku līdz galam.

Foto: aktīvā Elena TV6 meitenes klipa filmēšanā

Video: daiļā Elena TV6 meitenes klipā

4 komentāri