Komentāri

Piektdien, 2. decembrī, koncertzālē ”Palladium” notiks hiphop izpildītāja Ozola 20 gadu jubilejas koncerts ”Laika Kapsula”, kurā viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem izpildīs divdesmitgadē tapušos populārākos skaņdarbus.

Jubilāram uz skatuves pievienosies arī muzikālie draugi un domubiedri, ar kuriem karjeras laikā izveidojusies veiksmīga sadarbība, – Edavārdi, Kurts, mūziķi no pazīstamajiem projektiem Austrumbloks (Domino, Neplagiat, Raymoha) un Savs I Savs (Skutelis, Nātre, KZR).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par atmosfēru un mūziku līdz koncerta sākumam rūpēsies dīdžeju duets Tunndamn, kuri savos setos spēlēs latviešu hiphopu.

Papildus muzikālajiem priekšnesumiem, koncerta apmeklētājiem būs iespēja apskatīt Ozola un Nike kopīgi rīkotu ielu mākslinieku sacensību ”Laika kapsula”, kurā ielu mākslinieki Tron Karton, Lazy Bra, Fla Vour, KIWIE un Rombo kāos sacentīsies, pārveidojot un savā interpretācijā ietērpjot nu jau par klasiku kļuvušos Nike apavus ”Air Force One mid”.

Koncerta ”Laika kapsula” biļetes pieejamas visās ”Biļešu servisa” kasēs un internetā.

Foto

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību viņš uzsāka 1996. gadā grupu ”Fact” un ”Rool Makaz” sastāvā.

Solo karjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu ”Neko 2005” (2000), kuram sekoja albums ”Cieņa un mīlestība” (2001), ”Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002), ”Dūzis” (2003) un 2009. gadā izdotais albums ”Neatkarība”.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu ”Atpakaļ nākotnē”.

Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību ”Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu ”Cieņa un mīlestība” un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, turklāt aizvadītajā gadā ”Zelta Mikrofons” balva saņemta tieši par atgriešanās albumu ”Atpakaļ nākotnē”.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl