Ozola albuma prezentācijā pieejamas daudzveidīgas izklaides

0 Komentāru
Ozola albuma prezentācijā pieejamas daudzveidīgas izklaides
Foto: LETA

Pašmāju hiphopa mākslinieka Ozola piektā studijas albuma Atpakaļ Nākotnē prezentācijas pasākums notiks šodien, 12. novembrī, klubā One One, Rīgā, Šarlotes ielā 18A, divās zālēs un pagalmā. Apmeklētājiem tiks piedāvātas daudzveidīgas izklaides, tostarp kino un datorspēļu automāti, informē mūziķa preses pārstāvis Raitis Zgirskis.

Vakara programma paredzēta no plkst. 20.00, kad īpašā seansā interesentiem būs iespēja noskatīties jaunā režisora Dāvja Dreimaņa dokumentālo īsfilmu par divām pašmāju hiphopa paaudzēm – Laiks ir uzvarējis. Tālāk sekos Kinoblogeri.lv sagatavotā programma. Plkst. 21.10 tiks prezentēts Ozola jaunā albuma tituldziesmas Atpakaļ Nākotnē videoklips, kam sekos koncerts ar viesmākslinieku piedalīšanos. Īpašie viesi – Edavārdi, Nātre, Raymoha, Kurts, Roberts, DJ Dzee, Spatz Beatz, kā arī Kodek. Pēc plkst. 23.00 muzikālo programmu lielajā zālē turpinās NiklāvZ un Oriole. Mazajā Chillout zālē no plkst. 19.30 uzstāsies Dj Richi (Vinyl). Ieeja klubā no plkst. 19.30.

Atpakaļ nākotnē ir pašmāju hiphop mākslinieka Ozola piektais studijas albums, kurā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat šā gada rudenim, tostarp singli Piemēri (2013), Sapņotājs (2013), Ilgojos (2014), Mirāža (2012) un jaunākais singls Superhaips (2015). Albuma tapšanā piedalījušies bītmeikeri Oriole, NiklāvZ, H. Šteins, studijas producenti ansis (Dirty Deal Audio), D. Muižnieks un J. Kalve (Labo ierakstu studija), viesmākslinieki Edavārdi, Nātre, Raymoha, Roberts, Kodek, scratch no DJ Dzee, taustiņus iespēlējuši P. Upelnieks un K. Indrišonoks.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols hiphopa solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000), pēc kura sekoja albums Cieņa un mīlestība (2001), Augstāk, Tālāk, Stiprāk (2002), Dūzis (2003) un 2009. gadā izdotais albums Neatkarība. Savas radošās darbības laikā Ozols piedalījies arī tādos projektos kā Fact un Rool Makaz un trīs reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu. Šā gada septembra izskaņā tika publicēts Ziemeļīrijā filmētais singla Superhaips videoklips, kurā redzama kulta triloģijā Back to the Future (1985) izmantotā automašīna DeLorean DMC-12. Albuma prezentācijas pasākumā automašīnu būs iespējams aplūkot kluba One One pagalmā.

FOTO: Ozols cauri laikiem

VAKARS nav aiz kalniem! TIEKAMIES! ATPAKAĻ NĀKOTNĒ prezentācijas koncertsTiekamies!

Posted by Girts Rozentals on ceturtdiena, 2015. gada 12. novembris

0 Komentāru