Komentāri

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis kopā ar vienu no, viņaprāt, skaistākajām pašmāju dziedātājām Lindu Šingireju, kas plašāk pazīstama ar skatuves vārdu Lily, izdevis jaunu singlu “Vēlos atrast”.

Dziesmas pirmsākumi meklējami jau 2011. gadā, kad kopā ar producentu apvienības “Do Studija” puišiem Mārtiņu Leju un Rolandu Sīpolu tika radīts pirmais dziesmas demo uz kā bāzes Oskars Deigelis sarakstījis dziesmas melodiju. Oskars ir arī dziesmas teksta autors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tā vien šķiet, ka dziesma gaidīja savu kārtu un īpašo brīdi, jo to sākotnēji tiku iecerējis iekļaut gan pirmajā, gan pēc tam arī otrajā albumā, taču kaut kas lika tai nogaidīt savu iznācienu.

Tā nu es kādā jaukā dienā sapratu, ka dziesmu vēlos iedziedāt kopā ar Lily un tieši tagad ir laiks to īstenot.

Man ir patiess prieks, ka Linda piekrita ieskaņot dziesmu kopā ar mani” par dziesmas tapšanu stāsta Oskars Deigelis.
Arī Lily neslēpj prieku, ka Oskars viņu uzrunājis.

”Mums ir izdevusies pozitīva un pavasarīga dziesma. Ceru, ka klausītājiem patiks, par ko dziedam, un varbūt palīdzēs ieklausīties sevī vai arī atrast kādas atbildes un novērtēt to, kas mums katram ir dots,” klāsta dziedātāja.

Audio: Oskars Deigelis & Lily – “Vēlos atrast”

Foto: Oskars un Linda

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl