Oskara laureāti un sabiedrības krējums līksmo “Gubernatora ballē”

Komentāri
Oskara laureāti un sabiedrības krējums līksmo “Gubernatora ballē”
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Skaļiem aplausiem un ovācijām noskaidroti prestižo Oskara balvu laureāti. Tomēr televīzijā redzamā oficiālā daļa ir tikai mazumiņš no grandiozajām svinībām, kas turpinājās, kad visas balvas bija sadalītas.

Zelta statuetes labākais draugs ir šampānietis, šāda frāze izskanējusi vairākos amerikāņu medijos, raksturojot vērienīgo pēc ceremonijas notikušo ballīšu “vilni”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oskaru pasniegšana nenoliedzami ir viens no šovbiznesa un kino pasaules gada centrālajiem notikumiem, tāpēc nav liels pārsteigums, ka tā tiek svinēta ar vērienu. Amerikāņu sabiedrības krējums pulcējies daudzviet Holivudā, tomēr par centrālo pasākumu uzskatāma tā dēvētā “Gubernatora balle”. Tai raksturīgi ne tikai gandrīz nebeidzami šampanieša plūdi un delikatesēm klāts galds, bet arī desmitiem interviju ar žurnālistiem, kuri tā vien cer kļūt par pirmajiem laureātu iespaidu uzklausītājiem.

Par neatņemamu balles sastāvdaļu uzskatāma laureātu vārdu iegravēšana uz balvām. Operatoru un fotogrāfu ielenkumā, balvas ieguvējam nepacietīgi gaidot, uz katras statuetes pamata rūpīgi iegravēts saņēmēja vārds. Pirmo reizi šo procedūru pieredzēja arī Leonardo Di Kaprio, kurš pēdējo 20 gadu laikā nominēts sešas reizes, bet prestižo apbalvojumu saņēmis tikai šogad.

Kad vārdi balvās bija svinīgi iegravēti un rimusies preses uzmanība, sākās vakara neformālā svinību daļa un, neslēpjot prieku, laureāti nodevās sarunām, dejošanai un, protams, šampānieša malkošanai.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl