Opus Pro 30 gadu jubileju dzimtajā Ogrē svin ar kotletēm un ķilavu maizēm

Komentāri

Viens no grupas Opus Pro dibinātājiem Harija Zariņš stāsta, ka visi uzrunātie bijušie grupas mūziķi, daudz nedomājot, piekrita doties koncerttūrē. Acīmredzot noilgojušies kopā atkal uzspēlēt. Turklāt Ogres kultūras centru var dēvēt par grupas mājvietu.

Koncertos Rīgā 20. maijā grupai pievienosies vēl viens mūziķis no sākotnējā sastāva – taustiņinstrumentālists Zigmars Liepiņš. Katru koncertu kopā ar Hariju ir arī tagadējā grupa Colt. “Es biju ļoti kaislīgs fans šai grupa,” atzīst Colt solists Atis Ieviņš, kurš pirmo reizi Opus Pro koncertu apmeklējis 15 gadu vecumā kopā ar draugiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pirmo piedzīvoto koncertu diezin vai atminas dziedātāja Aija Andrejeva, kura šogad kopā ar tēva grupu svin arī savu 30 gadu jubileju. “Bija tāda dziesma Velns lai parauj visas sīkās bēdas, un tā ir mana pirmā muzikālā atmiņa no Opus Pro, un tāpēc arī man piešķīra šo dziesmu dziedāt.

Tā kā Opus Pro uzstājas dzimtajā pilsētā, Ogres dome sarīkoja nelielu pārsteigumu – pēc koncerta pasākumu vietu iekārtojot gluži tāpat kā pirms 30 gadiem.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl