OneRepublic koncertu iesildīs grupa Kongos

0 Komentāru
OneRepublic koncertu iesildīs grupa Kongos
Grupa Kongos. Publicitātes foto

12. novembrī hallē Arēna Rīga Native turnejas laikā uzstāsies viena no šobrīd pasaulē aktuālākajām ASV poproka grupām OneRepublic. Par saviem iesildītājiem Eiropā grupa izvēlējusies alternatīvā roka apvienību Kongos, informē koncertaģentūras Makroconcert pārstāve Inese Keiša.

Kongos nosaukums radies no tās dalībnieku uzvārda – grupas sastāvā muzicē četri brāļi – Džonijs, Džese, Dilans un Daniels Kongos, kas auguši Dienvidāfrikā un Londonā, bet šobrīd dzīvo ASV. Brāļu tēvs ir britu dziesmu autors un dziedātājs Džons Kongos, tādēļ ģimenes saistība ar mūziku vienmēr bijusi likumsakarīga.

Grupas debijas albumā Lunatic iekļautās dziesmas I’m Only Joking un Come with Me Now iekarojušas augstas vietas ASV mūzikas topos, kā arī izpelnījušās mūzikas kritiķu atzinību. Grupu pozitīvi novērtējis gan žurnāls Rolling Stone, gan TV kanāls VH1.

No jūlija līdz oktobrim iesildījuši Kings of Leon turnejas koncertus, šobrīd Kongos pievienojušies OneRepublic koncerttūrei, un ir gatavi iepazīstināt Eiropu ar labu rokmūziku un enerģiskiem afrikāņu un balkānu ritmiem. Native turnejas laikā OneRepublic uzstāsies vairāk nekā piecdesmit pasaules lielākajās pilsētās. Grupa sev līdzi atvedīs iespaidīgu skaņas, gaismas un skatuves aprīkojumu, radot iespēju Latvijas skatītājiem baudīt visaugstākās klases koncertšovu.

Koncertā izskanēs grupas vispopulārākās dziesmas Apologize, Stop and Stare, Good Life, All the Right Moves, If I Lose Myself, Feel Again, Counting Stars un citas.

Biļetes uz OneRepublic koncertu vēl iespējams iegādāties visās Biļešu servisa kasēs un interneta vietnē bilesuserviss.lv.

0 Komentāru