Olga Rajecka nesvin dzimšanas dienu?

0 Komentāru
Olga Rajecka nesvin dzimšanas dienu?
Publicitātes foto

Olga Rajecka šodien, 7. janvārī, pieņem apsveikumus 53 gadu dzimšanas dienā, taču īstās svinības dziedātāja plāno tikai 17. janvārī, kad ar uzstāšanos koncertzālē Rīga noslēgs savu ziemas koncertsēriju Buramdziesmas.

Koncerta īpašā viešņa būs Aija Andrejeva, bet pavisam uz skatuves muzicēs un dejos gandrīz 100 dalībnieku, uzsver Micrec PM.

”Ar Aiju dziedāsim Imanta Kalniņa dziesmu Blūzs. Viņa saka – esot tā uztraukusies, ka nevarēšot iepriekšējā vakarā svinēt savu dzimšanas dienu. Es viņu saprotu, bet ļoti priecājos, ka būsim uz skatuves kopā. Nosvinēsim abas pēc koncerta,” atklāj O. Rajecka.

Koncertā gaidāmi divi pirmatskaņojumi, tāpat pirmizrādi piedzīvos TDA Līgo vadītāja Jāņa Purviņa horeogrāfija Imanta Kalniņa dziesmai Rasa, mana sidrabrasa.

Programmas pirmajā daļā dziedātāja suģestē ar iemiesošanos Imanta Kalniņa mūzikas tēlainībā un emocionalitātē. Savukārt otrā daļa – lielo hitu parāde no Svētku dienas līdz Saule riet – ir tautisku tērpu, dziedāšanas, dejošanas, aizrautības un pozitīvisma viesulis, ko Olgas vadībā uzbur instrumentālā grupa, Laimas Muzykanti un tautas deju ansambļu Dzintariņš (vadītāja Olga Freiberga), Līgo (vadītājs Jānis Purviņš) un Rotaļa XO (vadītājs Gints Baumanis) dejotāji. Līdz šim notikušie Buramdziesmu koncerti Jelgavā, Liepājā un Cēsīs noslēgušies ar publikas stāvovācijām.

0 Komentāru