Oktobrī un novembrī norisināsies kinoprojekts “Spektrs”

0 Komentāru
Oktobrī un novembrī norisināsies kinoprojekts “Spektrs”
Foto: Edijs Pālens, LETA

Īpaši izmeklēta kino cienītāji no 3. līdz 9. oktobrim un no 7. līdz 9. novembrim kinoteātrī “Kino Citadele” aicināti izbaudīt atzītu, interesantu un citādāku filmu piedāvājumu projekta “Spektrs” ietvaros un tāda paša nosaukuma kinofestivālā.

Projekta “Spektrs” ietvaros ieplānots ikgadējs kinofestivāls “Spektrs” un intelektuālu filmu regulāra izplatīšana. Projekts atbalsta interesantu un citādu kino Latvijā. Ar šo projektu tā rīkotāji vēlas dot iespēju skatītājiem vērot uz lielā ekrāna filmas, kuras ne vienmēr nonāk līdz Latvijas kinoteātriem, un pierādīt, ka arī filmām, kurām paredz nepietiekamus kases ienākumus, ir gana brangs cienītāju pulks, vēsta projekta īstenotāji.

No 3. līdz 9. oktobrim projekta “Spektrs” ietvaros būs iespēja kinoteātrī “Kino Citadele” noskatīties Denī Vilnēva (Denis Villeneuve) starptautisku atzinību ieguvušo filmu “Ienaidnieks” (“Enemy”).

Īpašie seansi nedēļas garumā ir vēl nebijis eksperiments, un katra nopirktā biļete uz šo seansu būtībā darbojas kā balss Par neatkarīgā kino izrādīšanu Latvijas kino teātros, teic projekta īstenotāji. Tādēļ ikviens ir laipni aicināts “nobalsot” par dažādību kinoteātros un noskatīties filmu. Paredzēts, ka līdzīgā manierē tiks izrādītas arī citas filmas.

No 7. līdz 9. novembrim kinoteātrī “Kino Citadele” otro gadu pēc kārtas norisināsies kinofestivāls “Spektrs”. Skatītājus gaida gan informatīvi izklaidējošas prezentācijas, gan Latvijas un Holivudas filmu studiju prezentācijas, gan arī vairāki pārsteigumi, par kuriem festivāla organizētāji informēs drīzumā.

Arī festivāla “Spektrs” pilna filmu programma tiks izziņota drīzumā, bet jau tagad organizatori atklāj divas izcilas filmas, kuras būs iespējams vērot festivāla ietvaros – Ričarda Linkleitera “Boyhood” un Demiena Čazela “Whiplash”.

0 Komentāru