Komentāri
Noteikti Eirovīzijas dziesmu atlases pirmie četri finālisti
Foto: F64

Šajā svētdienā aizvadīts pirmais Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases šova Supernova pirmais pusfināls. Tajā par biļeti uz finālu cīnījās desmit Latvijas mākslinieki, tomēr vienu finālā izcīnīja vien četri.

Divus no konkursa finālistiem noteica skatītāji balsojuma rezultātā, bet divus izvēlēja žūrija, kuras sastāvā bija Prāta Vētras mūziķis Kaspars Roga, dziedātājs Intars Busulis, dziedātāja Ieva Kerēvica un komponists Guntars Račs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc nervus stindzinošām stundām, kuras mūziķi piedzīvoja gan priekšnesuma laikā, gan gaidot rezultātu, noskaidrojās, ka finālā cīnīsies Justs, grupa Catalepsia, Ivo Grīsniņš-Grīslis un Marta Grigale.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl