Komentāri
Nosūti savas “Positivus” bildes kā pastkartes
Foto: LETA

Ikviens “Positivus” apmeklētājs, kurš fotogrāfijās fiksējis savus festivāla iespaidus ar viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību un ievietojis tos attēlu dalīšanās vietnē “Instagram”, piedaloties Latvijas Pasta akcijā sociālajā tīklā “Twitter”, var izveidot unikālu pastkarti un bez maksas to nosūtīt jebkuram adresātam visā Latvijas teritorijā, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja pasta Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akcija sākas šodien, 21.jūlijā, un ilgs līdz 25.jūlijam.

Autorizējoties tīmekļa vietnē “www.nosutipastkarti.lv” ar savu “Twitter” kontu, lietotājam ir iespējams izvēlēties kādu no saviem “Positivus” attēliem “Instagram” tīklā un, precīzi aizpildot norādītos adreses laukus, īpašas pastkartes veidā to bez maksas nosūtīt adresātam uz jebkuru vietu visā Latvijas teritorijā. Visi attēli, kas tiks augšupielādēti tīmekļa vietnē “www.nosutipastkarti.lv”, veidos “Positivus” bilžu sienu, atsaucot atmiņā spēcīgākos vasaras spilgtākā muzikālā notikuma iespaidus.

Katrs attēls tiks izdrukāts kā speciāla pastkarte, tāpēc – jo kvalitatīvāks būs attēls, jo kvalitatīvāka būs pastkarte, kuru saņems attiecīgais adresāts.

Latvijas Pasts jau trešo gadu pēc kārtas kampaņā sociālajos tīklos integrējis arī “Instagram” sniegtās iespējas. “Instagram” ir fotogrāfiju dalīšanās tīkls, kas īpaši izplatīts starp “Twitter” lietotājiem un ir pieejams vairākumam viedtālruņu ar operētājsistēmu “iOS” vai “Android”. Akcijas ar “Instagram” iesaisti Latvijas Pasts sāka 2012.gadā, organizējot vasaras saulgriežu pastkaršu sūtīšanas akciju “Twitter” lietotājiem, savukārt 2013.gadā līdzīga pastkaršu sūtīšanas akcija tika rīkota XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku laikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl