Komentāri

Aktrise un dziedātāja Marta Grigale laiž klajā jaunu dziesmu “Bez 5 minūtēm”, kurai tapis arī juteklisks videoklips.

”Dziesma ir par to īso un netveramo mirkli, kuru piedzīvojot mēs jūtamies absolūti laimīgi – brīdi pirms iemīlēšanās. Tas ir mirklis, kad otrs cilvēks šķiet perfekts un visa pasaule – neaprakstāmi skaista.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie ir vieni no cilvēka dzīves laimīgākajiem brīžiem,” par jaunā singla ideju stāsta autore un izpildītāja.

Dziedātāja pati ir gan mūzikas, gan vārdu autore, bet dziesmas producents ir Reinis Sējāns. Ieraksts tapis studijā ”Tru Music Studio”. Dziesmas apstrādi veicis skaņu režisors Gatis Zaķis, savukārt videoklipu veidojis režisors un operators Ritvars Bluka.

Video

Iepriekš zināma kā aktrise un raidījumu vadītāja, Marta Grigale plašāku popularitāti ieguva pērn, ar savu dziesmu ”Choices” startējot ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē.

Kopš tā laika Grigale strādājusi pie jauna muzikālā materiāla latviešu valodā. Jau drīzumā mūziķe klausītājus iepriecinās ar oriģinālmūzikas koncertu, gan minialbumu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl