Komentāri

Aktrise un dziedātāja Marta Grigale laiž klajā jaunu dziesmu “Bez 5 minūtēm”, kurai tapis arī juteklisks videoklips.

”Dziesma ir par to īso un netveramo mirkli, kuru piedzīvojot mēs jūtamies absolūti laimīgi – brīdi pirms iemīlēšanās. Tas ir mirklis, kad otrs cilvēks šķiet perfekts un visa pasaule – neaprakstāmi skaista.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie ir vieni no cilvēka dzīves laimīgākajiem brīžiem,” par jaunā singla ideju stāsta autore un izpildītāja.

Dziedātāja pati ir gan mūzikas, gan vārdu autore, bet dziesmas producents ir Reinis Sējāns. Ieraksts tapis studijā ”Tru Music Studio”. Dziesmas apstrādi veicis skaņu režisors Gatis Zaķis, savukārt videoklipu veidojis režisors un operators Ritvars Bluka.

Video

Iepriekš zināma kā aktrise un raidījumu vadītāja, Marta Grigale plašāku popularitāti ieguva pērn, ar savu dziesmu ”Choices” startējot ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē.

Kopš tā laika Grigale strādājusi pie jauna muzikālā materiāla latviešu valodā. Jau drīzumā mūziķe klausītājus iepriecinās ar oriģinālmūzikas koncertu, gan minialbumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl