Noskaties grupas Jorspeis video dziesmai Zelts!

Komentāri

Grupa Jorspeis savus fanus iepriecina ar dziesmas Zelts videoklipu, kas tapis šīs vasaras izskaņā.

Videoklips tapis, sadarbojoties ar režisori Lindu Olti un operatoru Jāni Skulmi. Video filmēts skaistajā Tērvetes un Zaļinieku apkaimē, notverot vēl pēdējās saulainās dienas aizvadītajā vasarā.

“Dziesmas ideja zelts atainots, gleznaini rotaļājoties ar saules gaismu, kā arī pasvītrojot bezrūpību un dzīvesprieku bērnos, kuri spēlē futbolu un zelta krāsas otas triepienos, kas apglezno video simbolu – logu,” stāsta dziesmas autore Linda Seļava Prindule.

Dziesmu Zelts ikviens var lejupielādēt bez maksas noisetrade.com/jorspeis/zelts, kā arī https://jorspeis.bandcamp.com/

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl