18 komentāri

Beidzot pilnībā noslēdzies konkurss par aktrises vietām populārā Neida klipā. Jau pagājušonedēļ kļuva zināms, ka pie lomām klipā tiek dvīnes Laima un Laila no Preiļiem, kā arī Adriana no Jēkabpils. Skaties.lv lasītāji ir lēmuši, ka ceturtā meitene klipā būs daiļā Liāna no Rēzeknes.

Kuras bija trīs labākās un uzvarēja atlasē? Lasi te!

Paziņojot trīs meitenes, kuras tiek pie lomām ”REŽ”, ceturtās izvēle tika atstāta Skaties.lv lasītāju ziņā. Nedēļas garumā ikviens varēja nobalsot par vienu no četrām dalībniecēm, kuras žūrija bija izvirzījusi cīņai par ceturtās meitenes lomu klipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv lasītāji lēmuši teju vienbalsīgi – lielākā daļa Neida fanu klipā vēlas redzēt skaisto Liānu no Rēzeknes, kura atlasē pārsteidza ar dziesmu. Liāna atlasē atklāja, ka jūt lielu atbalsti no dzimtās Rēzeknes iedzīvotājiem, kuri ir arī aktīvi balsotāji konkursā.

Foto

Liāna pievienojas jau izvēlētajai meiteņu kompānijai – dvīnēm Laimai un Lailai, kā arī Adrianai no Jēkabpils.

Kā Skaties.lv ziņo Neids, viņš šobrīd ir nedaudz apslimis, taču dara visu, lai pēc iespējas ātrāk atgrieztos ierindā un jau nākamnedēļ varētu uzsākt ”REŽ” klipa filmēšanu.

Skatoties Adrianas priekšnesumu, Neids apraudājās! Lasi te!

Video: Liānas dziesma

Foto: apskati visas meitenes, kuras atnāca uz atlasi!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl