Noskaidrota gada pārvērtētākā kino filma

0 Komentāru
Noskaidrota gada pārvērtētākā kino filma
Publicitātes foto

Britu kinorežisora Kristofera Nolana zinātniskās fantastikas grāvējs Interstellar (Starp zvaigznēm) atzīta kā aizvadītā gada pārvērtētākā filma, liecina kino atsauksmju vietnes Metacritic aptauja.

Otro vietu sarakstā ieguvusi 12 gadu garumā uzņemtā drāma Boyhood (Puikas gadi), kas tiek uzskatīta par vienu no ticamākajām Oskara balvas pretendentēm.

Tai seko komiksu kompānijas Marvel kinolente Guardians of the Galaxy (Galaktikas sargi), antiutopiskā jauniešu filma The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (Bada spēles: Zobgaļsīlis. 1.daļa) un melnā komēdija par šovbiznesu Birdman (Putncilvēks).

Tomēr vietnes lietotāju vidū bija arī daudz Boyhood un Interstellar cienītāju, jo atsevišķā aptaujā tās tika atzītas attiecīgi par gada labāko un otro labāko filmu. Starp vērtīgākajām kinolentēm tika ierindota arī režisora Vesa Andersona komēdija The Grand Budapest Hotel (Viesnīca Diženā Budapešta), kā arī Birdman un trilleris Gone Girl (Neatrodamā) ar aktieriem Benu Afleku un Rozamundi Paiku galvenajās lomās.

Interstellar iznāca novembrī un uzreiz kļuva par kases grāvēju. Līdz šim kinolente no biļešu pārdošanas kinoteātros visā pasaulē nopelnījusi 660 miljonus ASV dolāru (561 miljonu eiro).

0 Komentāru