Noskaidro pašmāju TOP30 slavenības un viņu padomus talanta attīstībai!

Komentāri
Noskaidro pašmāju TOP30 slavenības un viņu padomus talanta attīstībai!
Foto: ekrānuzņēmums

2016. gada aprīlī izveidots Latvijas sabiedrības slavenību TOP30. Par talantīgākajiem un zināmākajiem valsts talantiem atzina gan darbojošos mūziķus, sportistus un politiķus, gan arī Latvijas kultūras pamatlicējus. Viņi, bērnu un jauniešu talantu konkursa ZZ Talanti ietvaros, dalās ar padomiem un saviem dzīves moto, kas viņiem palīdz nekad nepadodies, sekot savam sapnim un sirds aicinājumam.

“Mūsu vislielākais ienaidnieks un visu problēmu avots, lai arī kā mēs negribētu to atzīt, ir slinkums. Ar to ir jācīnās katru dienu,” dziedātāja Aminata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Būtiskākais ir ticēt saviem spēkiem, ieklausīties sevī un nepadoties, šad un tad darīt arī to kas nepatīk un ko negribas. Bet visbeidzot, jāsaprot, ka spēks ir tieši tavā komandā,” Intars Busulis.

“Gudrie saka: Dari, kas darāms, un lai notiek, kas notikdams. Ja nodarbojies ar to, kas tev patīk, un dari to no visas sirds, tad ar tevi neizbēgami notiek brīnumainas lietas. Un nebaidies, jo tieši bailes attur mūs no sapņu īstenošanas, tādējādi aizverot durvis uz laimi,” dziedātāja Marija Naumova.

“Esmu pārliecināts, ka Latvijā ir milzum daudz talantīgu jauniešu. Visdažādākajās jomās – sākot no matemātikas un beidzot ar sportu. Galvenās lietas, par kuram jāatceras: koncentrēties uz mērķi, bet problēmas risināt soli pa solim; darīt darbu ar prieku – vai tas būtu treniņš vai matemātikas uzdevums; lielākā bagātība cilvēkam ir draugi un tuvinieki – atrast viņiem laiku un veltīt uzmanību,” Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

“Es dzīvē vados pēc diviem principiem – atbilde “nē” ir tikai pagaidu atbilde, un vienmēr jāsaka “jā”, ja tev palūdz izdarīt kaut ko pilnīgi nepaveicamu,” airBaltic Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Foto

“Tiklīdz kā tu saproti, ko vēlies sasniegt, ķeries pie darba un seko savam sapnim! Mācies, trenējies, pilnveidojies! Nekad nav par vēlu. Iedvesmojies un uzklausi padomus no labākajiem konkrētajā sfērā. Neļauj nevienam sevi “atsēdināt”. Bet pats galvenais – esi laipns un patīkams cilvēks! Ļoti daudz kas dzīvē ir atkarīgs no tā, kā tu proti būvēt attiecības ar citiem,” dziedātājs Lauris Reiniks.

“Sekot savai sirdij, nedomāt par prestižām profesijām, bet darīt to, kas patīk, ticēt saviem spēkiem un galvenais sirdij,” radio un TV raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

“Ja Dieviņš ir devis talantu, tas ir jāapzinās un tad tikai jāstrādā, jāattīstās un jāgrib attīstīties. Jo nav nekā skaistāka par darbu, kuru tu mīli un kurš tev sniedz gandarījumu,” dziedātāja Aija Andrejeva.

Latvijas sabiedrības TOP30 slavenības:

 1. Raimonds Pauls
 2.  Vaira Vīķe-Freiberga
 3. Nils Ušakovs
 4. Renārs Kaupers
 5. Raimonds Vējonis
 6. Laima Vaikule
 7. Martins un Tomass Dukuri
 8. Kristaps Porziņģis
 9. Intars Bususlis
 10. Aivars Lembergs
 11. Lauris Reiniks
 12. Aija Andrejeva
 13. Baiba Sipeniece-Gavare
 14. Mairis Briedis
 15. Aminata
 16. Māris Štrombergs
 17. Marija Naumova
 18. Vestards Šimkus
 19. Jānis Stradiņš
 20. Valdis Dombrovskis
 21. Olga Dreģe
 22. Rainis
 23. Alvis Hermanis
 24. Sandis Ozoliņš
 25. Kārlis Ulmanis
 26. Jānis Vanags
 27.  Inese Galante
 28. Artūrs Irbe
 29. Māra Zālīte
 30. Olga Rajecka
Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl