Noklausies un tev “pielips”! Jenny May atgriežas ar ņipru ballīšu hitu

1 komentārs
Noklausies un tev “pielips”! Jenny May atgriežas ar ņipru ballīšu hitu
Publicitātes foto

Populārajai dziedātājai Jenny May šis būs ļoti darbīgs rudens. Māksliniece jau šonedēļ atklās vērienīgu akustisko koncerttūri, bet tās gaidās viņa piedāvā faniem novērtēt savu jaunāko veikumu – dziesmu Vieglāk.

Kā Skaties.lv atklāj mākslinieces menedžments, pēc atgriešanās no atpūtas ceļojuma Jenny May ir sajutusi sevī enerģiju, lai publiskotu savu jaunāko singlu ar nosaukumu Vieglāk.

“Dziesma ir par ļaušanos un uzdrīkstēšanos. Nelielu ietekmi uz dziesmu atstājušas nesen notikušās Olimpiskās spēles. Ikvienam gluži kā olimpietim pienāk baiļu un nedrošības mirkļi. Bailes ir mūsu lielākais ienaidnieks. Pārvarot tās, mēs kļūstam par uzvarētājiem.

Lai mums katram ir pa mazām un lielākām uzvarām!” tā saka pati Jenny May.

Singls ieturēts visās labākajās popmūzikas tradīcijās – tā līksmā un ritmiskā melodija vedināt vedina izlocīt kājas uz deju grīdas. Turklāt jautrā dziesma ir izcili lipīga – vienu reizi noklausoties, pozitīvā melodija turpinās skanēt prātā visu dienu.

Vieglāk izdošana ir tikai sākums Jenny May lielajiem rudens darbiem. Šobrīd dziedātāja cītīgi gatavojas rudens akustikajai koncerttūrei Sajūtu mistērija, kurai starts tiks dots jau 1. oktobrī Liepājā.

Tūres laikā dziedātāja viesosies 18 dažādās Latvijas pilsētās un pagastos. Jau 7. oktobrī koncerts gaidāms Valkā, 8. oktobrī tas skanēs Ugālē, 9. oktobrī – Aucē, 14. oktobrī – Piltenē, bet 15. oktobrī Pāvilostā. Biļetes vēl pieejamas.

FOTO: ieskats mēģinājumos pirms koncerttūres

 

1 komentārs