7 komentāri

Tieši vasaras sākumā grupa ”Labvēlīgais Tips” piedāvā klausītājiem un saviem faniem jaunā albuma ”Kaste” visvairāk pieprasītās dziesmas ”Frāzes” videoversiju. Tā jau kļuvusi par hitu koncertos vēl pirms oficiālās izsludināšanas.

”Absolūti netipisks gabals mums, un varbūt tieši tāpēc mums pašiem arī patīk. Dziesmas tekstam un video nevajag meklēt zemtekstus un loģiku, kuras tur nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaut gan par iedvesmu jāpateicas multimāksliniekam Kasparam Bindemanim, kurš kādreiz prātoja, ka ideāli būtu nonākt līdz tādam apziņas, ķermeņa, fiziskajam un garīgajam stāvoklim, lai varētu pārtikt tikai no svaiga gaisa,” dziesmu komentē paši grupas dalībnieki.

Video

Par dziesmas melodiju parūpējušies Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, par tekstu – Andris Freidenfelds. To visu iemūžināt failos palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no ”Labo ierakstu studijas”, kuru ieguldījums un pieredze šī žanra mūzikas tapšanā ir nenovērtējama.

Dziesmas videoversiju filmēja, režisēja un montēja Elvis Lācis, kurš sadarbojies ar vairākiem mūziķiem Latvijā, tostarp ar duetu ”Olas” un grupu ”Singapūras satīns” u.c. Vēl īpašs paldies Kārlim Ezergailim, Ditai Druķei, veikalam ”Mans drēbju skapis” un sabiedrībai ”Gaco”.

Gan šī, gan citas ”Labvēlīgā Tipa” populārākās dziesmas skanēs grupas koncerttūrē ”Sudrabkāzas”, kas šā gada rudenī izskanēs vairākās Latvijas pilsētās un ar grandiozu šovu 27.oktobrī noslēgsies ”Arēnā Rīga”.

Foto: grupa cauri laikiem

Grupas jubilejas šovi ”Sudrabkāzas” notiks:

23.septembrī Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”
30.septembrī Ventspils teātra namā ”Jūras vārti”
7.oktobrī Latgales vēstniecībā ”GORS”
13.oktobrī Liepājas koncertzālē ”Lielais dzintars”
14.oktobrī Jelgavas Kultūras namā
20.oktobrī Alūksnes Kultūras centrā
21.oktobrī Valmieras Kultūras centrā
27.oktobrī ”Arēnā Rīga”

TOP komentāri

 • Jana
  +3 +3 0

  Jana

  Nezinu, kas tev pret viņu, bet produkcija un izpildījums ir laba parodija, tajā pašā laikā nav sliktāk par mūsdienu popmūziku. Viņi iet līdzi laika, nepazaudējot savu stilu. Kas šeit ir pretīgs ir tava muzikālā neizglītotība.
 • Jana
  +2 +2 0

  Jana

  Viss, ko vidējais lasītājs saprot ir parodijas, Neida nodiršana (ko nevaru vainot) un garlaicīgs hip-hops, kur visiem viens flows.
 • Jana
  +1 +1 0

  Jana

  Nu laikam arī tāpēc skaties.lv neraksta par elektronisko mūziku! Latvija mūzikas renesansei vēl nav gatava.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl