Komentāri

Dziedātāja un šova ”Izklausies redzēts” dalībniece Ieva Sutugova, gatavojoties sava debijas albuma ”Stāsti” izdošanai un prezentācijas koncertam, laiž klajā pirmo singlu ”Tālāk doties”. Drīzumā dziesmai gaidāms arī videoklips.

Albuma izdošanai māksliniece gatavojusies vairākus gadus, gaidot īsto mirkli, kad pati jutīsies tam gatava gan muzikāli, gan emocionāli. Izlasē iekļautas pašas Ievas radītas kompozīcijas, dziesmas, kas tapušas sadarbībā ar dziedātājas pavadošā sastāva māksliniekiem, kā arī divi jauni komponista Mārtiņa Brauna skaņdarbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Albuma pirmais singls ”Tālāk doties”, tāpat kā pārējie albuma skaņdarbi, tapis sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu.

”Šī dziesma ir stāsts par cilvēku attiecībām, to veidošanu un to, ka tas ne vienmēr ir tik vienkārši, kā mums gribētos. Tā ir kā atgādinājums, ka svarīgas ir mūsu kopīgās uzvaras, nevis pārākums vienam pār otru un to, ka visvairāk par to der atcerēties tieši grūtākajos attiecību posmos, kad gribas padoties,” atklāj dziedātāja.

Audio

Albums ”Stāsti” solās būt emocijām piesātināta stāstu izlase, kas aizvedīs klausītāju simboliskā sajūtu ceļojumā un ļaus izdzīvot katru dziesmu kā unikālu.

”Lai gan kompozīcijas tapušas dažādos laika posmos, tās visas atspoguļo to, cik ļoti individuālas ir emocijas. Mūzika ir instruments, kas sniedz iespēju dalīties ar šīm personīgajām sajūtām un neierobežo mūsu iztēli. Viens un tas pats skaņdarbs katram klausītājam skan citādi. Un tādi ir arī ”Stāsti”. Kopīgi un tomēr pavisam atšķirīgi viens no otra,” norāda dziedātājas pārstāve Violeta Teilāne.

Albuma prezentācijas koncerts notiks 2017. gada 21. februārī plkst. 19.00 mūzikas namā Daile. Biļetes iegādājamas ”Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Foto

Lasi vēl