Noklausies Dona jauno dziesmu Medus pods!

Komentāri

Dziedātājs Dons laiž klajā pirmo vēstnesi no nākamā gada februārī gaidāmā albuma – dziesmu Medus pods –, kas tapusi vilcienā Maskava–Vladivostoka, kaut kur pie Baikāla ezera.

“Manas dziesmas ir par mani pašu – manas sāpes un mani prieki, mani sapņi un manas vilšanās, citādāk es nemāku rakstīt. Tieši tā ir ar Medus podu. Ingus pēc mūzikas un mūsu sarunām kaut kā ļoti labi prot nolasīt manu dvēseles stāvokli, šobrīd es laikam atkal esmu gatavs attiecībām, par to arī dziesma, un tieši tā to “nolasījis” arī dziesmas video versijas autors Jurgstulajstus,” saka Dons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Klipā viņš dzīvo savas ideālās pasaules ideālajā pusē, bet otra puse pagaidām ir brīva, viņš gaida to ideālo otru pusi savai pastkartei, to, kura atnāks, samīļos, pabaros un dos medus podu,” saka režisors Jurgstulajstus. Šis ir piektais Dona un Jurgstulajstus kopīgais radošais darbs. Klipa operators ir Jānis Eglītis, montāža – Zahar Kovalevsky.

Dziesma Medus pods ierakstīta Hodila Studios un Mute studijā, miksēja un “māsterēja” Krišjānis Geidāns, producents Rūdolfs Budze (DJ Rudd), ierakstā līdzās dziedātājam un ģitāristam Donam piedalījās basists Toms Poišs, bundzinieks Rūdolfs Dankfelds, taustiņinstrumentālists Rūdolfs Budze. Teksta autors Ingus Bērziņš, izdevējs Dons Music.

Jaunais albums gaidāms 2015. gada 14. februārī, tā prezentācijas koncerti notiks koncertzālē Palladium 14. un 15. februārī. Biļetes uz koncertiem var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl