3 komentāri
No ziedošas pļavas līdz “Erotam”. Smukā gotu meitene Nikija – modele bez ierobežojumiem
Foto no Nikijas privātā arhīva

Gotiskā skaistule Nikija Spaliņa pirmo reizi modes skatē piedalījusies deviņu gadu vecumā. Šodien viņa atzīst, ka modeles darbā viņai nav īpašu ierobežojumu. Sarunā ar portālu Skaties.lv skaistule akcentē, ka jebkādā stadijā var būt gatava bildēties, pat ar 40 grādu temperatūru.

25 gadus vecā rīdziniece Nikija Spaliņa TV6 maija meitenes godā tikusi, kā pašai šķiet, savas neparastās ārienes dēļ. Gotiskais izskats, visdrīzāk, bijis arī viens no iemesliem, kura dēļ Nikija filmējusies rokgrupas ”Dzelzs vilks” dziesmas ”Par slavenu aktrisi” videoklipā un pirms pāris gadiem kopā ar draugiem piedalījusies arī krievu komēdijas ”Mammas 3” filmēšanā. Kādēļ viņa izvēlējusies priekšroku dot gotiskajam tēlam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas man pašai patīk vairāk nekā “parastais”, un cilvēki mani tādā stilā pieraduši redzēt, un to no manis arī sagaida. Nav tā, ka man nebūtu bilžu puķainā kleitā pie ezera vai kādā citā ikdienišķā tēlā, bet tā ir sanācis, ka gotika ņēmusi virsroku,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Nikija.

Foto: smukā gotu meitene Nikija

Pirmo reizi modes skatē meitene piedalījusies deviņu gadu vecumā, kad vecmamma organizējusi frizūru kolekcijas skati T/C ”Domina”.

”Viss sākās ar to, ka es piedzimu frizieru ģimenē. Mana vecmammas un tētis ir frizieri, un viņi vienmēr ir rīkojuši pasākumus, piedalījušies skatēs, un tā es bērnībā tiku izraudzīta par modeli,” uz modeles karjeras pirmsākumiem atskatās Nikija.

25 gadus vecā gotiskā izskata sieviete, pašas vārdiem, neatbilst nevienam modeļu standartam. ”Varbūt tikai garumam,” viņa pasmejas.

Pavasara ”karstākā” meitene – gotiskā modele Nikija ar metinātājas diplomu un lomu krievu filmā

”Pats galvenais, lai vispār ir vēlme būt cilvēku priekšā. Lai nav bail no tā, ka kaut kur nāksies parādīties, kāds nofotografēs. Ir cilvēki, kuriem vispār nepatīk, ka viņus fotografē. Tādiem cilvēkiem šī nodarbošanās nav piemērota.

Visiem pārējiem ir cerības, jo viss atkarīgs no tā, kādā virzienā cilvēks vēlas darboties. Ja viņš vēlas būt frizūru modelis, tad vispār nav ierobežojumu. Galvenais, lai uz galvas ir mati. Ja vēlas būt apģērbu modelis, tad jāskatās, kādas prasības izvirza darba devējs,” stāsta Nikija.

Viņa pati labprāt iesaistās pasākumos no fotosesijas puķainā kleitā pļavā līdz dalībai erotikas festivālā ”Erots”. ”Tas ir jebkas, kas mani aizrauj. Man nav īpašu ierobežojumu,” paskaidro Nikija.

Starp modeles karjeras spilgtākajiem brīžiem meitene atceras divas epizodes. Savā pirmajā nopietnajā fotosesijā, kas notikusi privātās friziermākslas un imidža skolas ”Create In Riga” kolekcijas “Ice&Spice” ietvaros 2010. gadā, skaistule piedalījusies ar 40 grādu temperatūru. Toreiz bildes tikušas publicētas arī modes žurnālos.

”Man ļoti patīk fotografēties. Es jebkādā stadijā varu būt gatava bildei.

Otra reize, kas man šķita interesanta un atšķirīga no citām, bija, kad Londonā, uz kurieni biju devusies kā tūrists, nejauši iegadījos fotogrāfu meistarklasē, un viņi mani paņēma par modeli. Arī tur bija skaistas bildes,” vēlmi allaž stāties kameras priekšā apstiprina Nikija.

”Būt par modeli nav bizness, man tas ir tikai hobijs,” norāda gotiskā skaistule, tādēļ viņa neslēpj, ka vēlētos biežāk piedalīties fotosesijās. ”Tā ir lietas, ka man patīk un padodas. Vienīgi Latvijā ir diezgan grūti ar to nopelnīt. Es pat nezinu, vai vispār iespējams. Fotografēšanos gribētos kā profesiju,” norāda TV6 maija meitene.

Vairāk ar Nikijas modeles karjeras spilgtākajiem mirkļiem vari iepazīties viņas ”Facebook” lapā Nikki Wasp.

Foto: Nikija TV6 klipa filmēšanā

Foto no Nikijas privātā arhīva

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl