Komentāri

Godalgotais aktieris Liams Nīsons, kurš nominēts ASV Kinoakadēmijas Oscar balvai par lomu drāmā Šindlera saraksts, bet pēdējo pāris gadu laikā kļuvis par asa sižeta filmu zvaigzni, piedaloties tādās lentēs kā Nolaupītā, Non-Stop: tiešais reiss, A-komanda, Betmens: sākums, Sniegāju gūstekņi, intervijā ASV izdevumam People atklājis savas fobijas.

Lai arī aktiera spēlētie varoņi uz lielā ekrāna ir bezbailīgi cīņas meistari un skarbi detektīvi vai slepenā dienesta aģenti, L. Nīsonu vajā bailes no augstuma.

“Man bail no augstuma, es to neciešu! Mums visiem piemīt kāda fobija… Dažiem tās ir čūskas vai zirnekļi. Man zirnekļi nav problēma, droši varu tos paņemt rokās un nolikt drošā vietā, ja nepieciešams. Toties, ja man liek kaut vai pakāpties uz augstāka krēsla, lai, piemēram, nomainītu spuldzi griestos, mani momentā pārņem panika,” atzīst L. Nīsons. Savukārt par savu asa sižeta filmu karjeru aktieris atklāj: “Es šīs filmas un lomas tajās varu salīdzināt ar to, kā ir būt mazam puikam rotaļlietu veikalā. Man tās piedāvā, es izvēlos labākos projektus, un esmu gatavs to darīt, kamēr vien spēšu.”

L. Nīsons no 31. oktobra Latvijas kinoteātros būs redzams savā jaunākajā lentē Pastaiga starp kapakmeņiem (A Walk Among The Tombstones). Tas ir trilleris par Ņujorkas privātdetektīvu, kurš tiek nolīgts izmeklēt narkodīlera sievas nolaupīšanu. Trilleris aizved skatītājus tumšākajos Ņujorkas nostūros, kur likuma vietā valda izmisums un nāve.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl