8 komentāri
“No domām – pie darbiem!” Daiļā Anna Krimele metusies politikā
F64

Piektdien Centrālajai vēlēšanu komisijai Rīgas domes deputātu kandidātu sarakstu pašvaldību vēlēšanām iesniedza Nacionālā apvienība (NA). Starp kandidātu vārdiem lasāms arī bijušās TV “sejas” Annas Krimeles vārds.

Nesen plašu rezonansi sabiedrībā raisīja Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina ieraksts sociālās saziņas vietnē “Facebook”, kurā viņš pauda neapmierinātību ar pašreizējā Rīgas mēra Nila Ušakova vadības stilu un sasniegumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vai tiešām mūs apmierina, ka galvaspilsētu vada Maskavas roka? Nevēlos Krimu Latvijā,” viņš rakstīja. Diskusijā iesaistījās desmitiem komentētāju. Viena no viņiem bija bijusī TV “seja”, izaugsmes trenere Anna Krimele (bijusī Lieckalniņa).

“Zini, es ilgi taisījos un beidzot saņēmos! Lai Rīga būtu latviska – kandidēju Rīgas pašvaldībā Nacionālajā apvienībā! No domām – pie darbiem!” viņa norādīja.

Nu tas ir noticis. Šodien simpātiskā blondīne oficiāli pievienojusies NA komandai, kandidātu sarakstā viņas nodarbošanās norādīta kā “teoloģe, geštalta praktiķe, grāmatas “Latviskas Latvijas spēks” līdzautore”.

Foto: daiļā Anna Krimele

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl