No apalītes par satriecošu daiļavu: Nikola Krištopane gada laikā ”nometusi” 20 kilogramus!

6 komentāri
No apalītes par satriecošu daiļavu: Nikola Krištopane gada laikā ”nometusi” 20 kilogramus!
instagram.com/nikakristopane/

Politiķa Viļa Krištopana meita Nikola pēdējā laikā guvusi popularitāti kā ļoti iedvesmojoša Instagram bloga autore. Tajā viņa atklāj savu pieredzi, no apaļīgas meitenes, kuru Latvija iepazina kā ballīšu lauveni, pārvēršoties izskatīgā jaunā dāmā, kurai svarīgi dzīvot veselīgi. Atskatoties uz pašas sasniegto, Nikola nupat publicējusi šokējošu foto.

Attēlā redzama Nikola 2015. gada vasarā un šovasar. Atšķirība ir acīmredzama – ja pirmajā bildē pozē apaļīga meitenīte, no otras pretī lūkojas lēdija ar perfektu augumu.

Kā faniem atklāj iedvesmojošā fotobloga autore, viņa jau ilgi gribējusi atrādīt tautai šo attēlu, atgādinot sev un apkārtējiem, cik svarīgi ir rūpēties par sevi un nepalaisties slinkumā.

Atšķirība starp abiem attēliem esot tieši 20 kilogrami. “Nav nekāda lielā noslēpuma vai superprogrammas. Es vienkārši izlēmu sākt rūpēties par sevi. Un tā lēnām es iemīlēju savu ķermeni un nu vēlos turpināt rūpēties par to,” atklāj Nikola.

Viņa uzsver, ka liela nozīme pārmaiņu procesā ir apkārtējo komplimentiem. Ja cilvēki apkārt pamana pozitīvas izmaiņas un par to uzslavē, tā ir vislabākā motivācija.

“Es ceru, ka tas iedvesmos vēl kādu, jo skatīšanās uz citu cilvēku pozitīvajām pārmaiņām allaž bijis liels iedrošinājums man pašai,” iemeslu, kāpēc izlēmusi par tik drosmīgu soli, atklāj Nikola.

Sekot meitenes iedvesmojošajam foto blogam var šeit.