Nikijas Mināžas fani Lasvegasā cenšas izvarot viņas vaska figūru

Komentāri
Nikijas Mināžas fani Lasvegasā cenšas izvarot viņas vaska figūru
Foto: Twitter

Tiso kundzes vaska figūru muzejā Lasvegasā (Madame Tussauds) nesen tika atklāta Nikijas Mināžas vaska figūra, kur viņa redzama diezgan izaicinošā pozā, ko izmantot cenšas arī tūristi, fotografējoties ar viņu diezgan nepiedienīgās pozās, ziņo Mirror.

Kopš pirmās dienas, kad dziedātāja nonāca Lasvegasas filiālē, slavenā vaska figūru muzeja apmeklētāji cenšas visādi izmantot Mināžas figūru, ko nevairās arī fotografēt un parādīt citiem. Tiso kundzes muzejā viņa ir ar visu dziesmas Anaconda mūzikas klipa padotajām, un neviena no viņām nav īpaši pieticīgi saģērbta. Pēc vairākiem izvarošanas mēģinājumiem vadība ir pastiprinājusi apsardzi pie šīs kompozīcijas, lai tas vairs neatkārtotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šiem atgadījumiem tika izplatīts paziņojums, kurā teikts, ka tieši šai vaska figūru kompozīcijai vairs neviens tik vienkārši klāt netiks.

FOTO

https://instagram.com/p/6WeDHYDZUO/

Tiso kundzes vaska figūru muzejs ir zināmākais šāda veida muzejs pasaulē ar vairāk nekā 10 filiālēm visā pasaulē, bet galvenais no visiem atrodas Anglijas galvaspilsētā Londonā. Amerikāņu mūziķe Lady Gaga ir vienīgā, kuras figūra atradās visos muzejos. Lasvegasas filiāle tika atvērta pirms 15 gadiem un bija pirmā Ziemeļamerikā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl