Nikijas Mināžas fani Lasvegasā cenšas izvarot viņas vaska figūru

Pievienot komentāru
Nikijas Mināžas fani Lasvegasā cenšas izvarot viņas vaska figūru
Foto: facebook.com/Madametussaudslasvegas

Tiso kundzes vaska figūru muzejā Lasvegasā (Madame Tussauds) nesen tika atklāta Nikijas Mināžas vaska figūra, kur viņa redzama diezgan izaicinošā pozā, ko izmantot cenšas arī tūristi, fotografējoties ar viņu diezgan nepiedienīgās pozās, ziņo Mirror.

Kopš pirmās dienas, kad dziedātāja nonāca Lasvegasas filiālē, slavenā vaska figūru muzeja apmeklētāji cenšas visādi izmantot Mināžas figūru, ko nevairās arī fotografēt un parādīt citiem. Tiso kundzes muzejā viņa ir ar visu dziesmas Anaconda mūzikas klipa padotajām, un neviena no viņām nav īpaši pieticīgi saģērbta. Pēc vairākiem izvarošanas mēģinājumiem vadība ir pastiprinājusi apsardzi pie šīs kompozīcijas, lai tas vairs neatkārtotos.

Pēc šiem atgadījumiem tika izplatīts paziņojums, kurā teikts, ka tieši šai vaska figūru kompozīcijai vairs neviens tik vienkārši klāt netiks.

FOTO

Tiso kundzes vaska figūru muzejs ir zināmākais šāda veida muzejs pasaulē ar vairāk nekā 10 filiālēm visā pasaulē, bet galvenais no visiem atrodas Anglijas galvaspilsētā Londonā. Amerikāņu mūziķe Lady Gaga ir vienīgā, kuras figūra atradās visos muzejos. Lasvegasas filiāle tika atvērta pirms 15 gadiem un bija pirmā Ziemeļamerikā.