Komentāri
Nickelback vienīgo koncertu Baltijas valstīs sniegs Lietuvā
Publicitātes foto

Nākamā gada 14. oktobrī modernajā Kauņas Žalgiris arēnā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām pasaulē – Nickelback, informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš. Biļetes uz koncertu būs ispējmas iegādāties no piektdienas, 5. decembra.

Grupa, kuras izdotie albumi vairākkārt ieguvuši platīna statusu, 2015. gada nogalē dosies Eiropas koncerttūrē, lai popularizētu savu astoto studijas albumu No Fixed Address. Nickelback turneju uzsāks 30. septembrī Somijas galvaspilsētā Helsinkos, bet noslēgta tā tiks 25. novembrī SSE arēnā Vemblijā, Londonā.

No Fixed Address būs grupas desmitā koncertturneja, un tās laikā Nickelback uzstāsies 31 Eiropas pilsētā.

Kopš 1996. gada, kad grupa izdeva savas pirmos ierakstus, Nickelback ir kļuvuši par vienu no komerciāli veiksmīgākajām un nozīmīgākajām rokgrupām. Visā pasaulē apvienība pārdevusi vairāk nekā 50 miljonus ierakstu, tā iegūstot vērā ņemamu statusu – otra vislabāk pārdotā ārzemju grupa ASV 21. gadsimtā. Šajā topā Nickelback ierindojušies tikai aiz The Beatles.

Tāpat Billboard kronējuši Nickelback kā Desmitgades rokgrupu. Apvienība ir saņēmuši arī deviņas Grammy balvu nominācijas, trīs American Music Awards balvas, World Music Award apbalvojumu un citas nozīmīgas atzinības. Hits How You Remind Me joprojām ieņem pirmo vietu Billboard topā Desmitgades rokdziesma.

Biļetes uz Nickelback koncertu būs pārdošanā no piektdienas, 5. decembra, plkst. 10:00 ticketpro.lv un Ticketpro kasēs.

Lasi vēl