Komentāri
“Netīro deju” zvaigzne Annija: Pielūdzēju netrūkst, bet pagaidām nav uzradies neviens tāds, kurš spētu mani “nošarmēt”!
Foto: privātais arhīvs

Portālā Skaties.lv līdz pat pirmdienai, 12. jūnijam, norisinās “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss, kurā ikvienam interesantam, kurš uzskata sevi par līdzīgu kādam no sešiem piedāvātajiem varoņiem – Martai, Simonai, Margaritai, Baibai, Robertam vai Mārim. Starp pretendentiem, turklāt ar atzīstamiem rezultātiem startē arī šova “Netīrās dejas” zvaigznes Annija Bērziņa. Piedāvājam nelielu sarunu ar viņu.

Annija pēc pagājušā vasarā gūtās slavas sapratusi, ka televīzija ir viņas aicinājums, un savus spēkus izmēģināja arī kanāla TV6 mēneša meitenes konkursā, bet šovasar piedalās līdzinieku konkursā. Jautājām, vai sapnis par televīziju joprojām nav izsapņots, viņa attrauc: “Esmu ļoti mērķtiecīga, kamēr nesasniegšu savu sapni, tikmēr neapstāšos,” portālam stāsta meitene.

Annija uzskata, ka viņa ir līdzīga seksapīlam, Nacionālā teātra aktrises Evijas Skultes atveidotajai Martai, taču šeit nav runa par ārišķību. “Varbūt izskatā neesmu līdzīga, bet raksturs mums gan ir līdzīgs,” pārliecināta ir meitene.

Sapnis par televīziju jau ir sen, un pozīcijas, kurās vēlētos izmēģināt savus spēkus, ir vairākas. “Es televīzijā gribētu būt aktrise vai vadīt kādu jautru un interesantu raidījumu. “Netīro deju” laikā diezgan ātri pieradu pie kamerām, tāpēc domāju, man tas sanāktu tīri labi,” tā Annija.

Savā sociālā tīkla “Facebook” profilā norādījusi, ka pašlaik viņas sirds ir brīva no attiecībām, bet kā tad ar pielūdzējiem? “Vīriešu, kas pievērš uzmanību, man pietiek, bet pagaidām nav uzradies neviens tāds, kas mani varētu ieinteresēt un apburt ar savu šarmu,” komentē Annija.

Kas attiecas uz darbu, Annija visam ir atmetusi ar roku un cītīgi mācās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā par frizieri.

Ja neesi paguvis, arī Tu vari pieteikties “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieku konkursam portālā Skaties.lv līdz pat 12. jūnijam. TO VARI IZDARĪT ŠEIT!

Foto: Annijas un Aināra kaisle pirtī

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl