33 komentāri

2. Kluba personāls atklāj, ko novērojis piektdienas naktī

2/5

Atsakās maksāt par dzērienu, jo esot zvaigzne

“Violetu zinu jau labu laiku kā mūsu kluba viešņu. Viņa Citā atpūtā ir jau vismaz trešo reizi, bet diemžēl visās trijās reizēs ar šo meiteni bijušas problēmas.

Pirmajā reizē, kad viņa atpūtās klubā, Violeta atteicās maksāt par dzērieniem. Viņai radās konflikts ar bārmeni, jo Violeta uzskatīja, ka viņai kā lielai zvaigznei viss pienākas par velti,” sarunā ar Skaties.lv stāstu uzsāk Valerijs.

Arī otro reizi, atpūšoties Citā atpūtā, Violeta sarīkojusi mazu jandāliņu, bet pagājušās nedēļas nogales notikumi pārspēj visu.

“Jā, viņa bija klubā naktī no piektdienas uz sestdienu, taču ne tikai. Violeta ieradās Cita atpūta arī sestdienas vakarā!

Viņa atbrauca ar trim vai četriem vīriešiem un pateica, ka iepriekšējā vakarā klubā atstājusi jaku. Satiku viņu personīgi, viņa man paspieda roku, pateica paldies par jaku.

Ne ar vienu vārdu viņa neieminējās par to, ka iepriekšējā naktī klubā kāds viņai būtu uzbrucis! Un, kas vēl vairāk, sestdienas vakarā pulksten desmitos viņai nebija pārsists deguns,” pavisam citu patiesību atklāj Cita atpūta pārstāvis.

2. Kluba personāls atklāj, ko novērojis piektdienas naktī

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Anda Nabuzda
  +19 +17 -2

  Anda Nabuzda

  Tas uzreiz bija zinams,ka tas viss vinas fantaziju auglis,padomajiet logiski,ja 4 viriesi vinu sistu,tad labakaja gadijuma atrastos reanimacija un sliktakaja tiktu nesta ar kajam pa prieksu.....cik ir nacies but Cita atputa,visas aizkersanas ,kas notiek gan telpas,gan pie kluba,vienmer apsargi aptura masveida izrekinasanas ....un ja kaut kas butu noticis sads,tad butu i policija klat....Valerij es uz so "zvaigzni " nepalautos un sniegtu tiesa,jo sada neslavas celsana nav piedodama!!!Lai maksa pa pilnai programmai,varbut tad "zvaigznei" stari noluzis!!!
 • Ance
  +16 +15 -1

  Ance

  Pēc bildēm izskatās sakarīga iestāde, neticu, ka tur var tā vienkārši kauties, nepiesaistot apsargu uzmanību. Vairāk ticu šim stāstam. Ja tā, tad kauns Violetas vietā...
 • Leonarda
  +14 +14 0

  Leonarda

  Ko domā šī meitene? Viņa ar šo safabricējumu ne tikai aizņem vietu medijos, kuriem, nešaubos, būtu interesantākas ziņas ko publicēt, un turklāt vēl maldina policiju, liekot nodarboties ar šādām muļķībām laikā, kad varētu darīt ko daudz svarīgāku! Nemaz nerunājot par kluba īpašniekiem nodarītajiem zaudējumiem. Var māžoties, bet šajā savā afērā viņa iesaistījusi policiju, medijus, pašu klubu - piedodiet, bet tas ir ārpus saprāta robežām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl