Neticamas pārvērtības! Magones Burkas bijušais precinieks izaudzis par īstu smukulīti un gatavs gūt slavu pats

28 komentāri
Neticamas pārvērtības! Magones Burkas bijušais precinieks izaudzis par īstu smukulīti un gatavs gūt slavu pats
Privātais arhīvs

Pilns apņēmības gūt slavu Latvijas šovbiznesā sevi piesaka Jānis Paass. Puisis savulaik guvis slavu kā viens no četriem līgavaiņiem, kurš kopā ar Venti Vītolu ieradās cīnīties par Magones Burkas sirdi šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Toreiz kautrīgais Jānis nu izaudzis par modeli un gatavs iekarot Latviju, un kā pirmo atspēriena punktu viņš nolūkojis šovu ”Lauku sēta”.

”Tas bija ļoti sen, kad piedalījos šovā ”Saimnieks meklē sievu”, tā bija spontāna ideja. Nu, jā, toreiz biju viens no Magones Burkas līgavaiņiem, bet tagad reti kurš spēj iedomāties, ka tas biju es,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Paass.

Viņš neslēpj – tagad, atceroties laiku, kad cierējis uz Magoni, pašam nākot smiekli. ”Pat nezinu, kāpēc to darīju.
Sevi vispār tajā laikā uzskatīju par kautrīgu, tas bija labs veids kā paskatīties uz sevi no malas, pierādīt sev, ka neesmu nemaz tik kautrīgs,” spriež Paass.

Tikšanās ar Magoni ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros bijusi vērtīga pieredze. ”Magonei ir īpaša slava, bet katrs jau pats veido savu dzīves ceļu. Vai es tā darītu, grūti pateikt,” tā Paass. Notikumi, kas joprojām risinās starp Magoni un Venti, viņā neraisa nekādas negācijas – tā ir šo cilvēku izvēle.

VAI MAGONES JAUNO MĪLU JAU REDZĒJI? APSKATI ŠEIT!

”Ar Magoni uzturam draudzīgu kontaktu, man nav nekas pret viņu. Jauks cilvēks, kurš atceras un apjautājas vienmēr par to, kā man iet,” tā bijušais šova dalībnieks.

Taču šobrīd puisim vairs neesot nekāda sakara ar to cilvēku, kurš pirms vairākiem gadiem rakstīja vēstuli Magonei. Kautrīgais puisis ir izaudzis par īstu skaistuli un darbojas kā modelis.

Foto: Paass kā modelis

”Šobrīd studēju Birutas Mageles Starptautiskajā stilistu skolā par stilistu. Nu jā, esmu modelis, uz šo dzīves sapni gāju ilgi.

Tajā visā ir jāiegulda daudz darba. Tas nav tā – šodien pafotografēšos, un viss būs. Nē, tas ir darbs, kas prasa savu, un jaunāks jau es nepalieku. Te tu esi, te vairs tevis nav,” par skaistā modeļa darba sūrajām aizkulisēm stāsta Paass.

Skaistums ir viņa dzīves aicinājums visādā ziņā – Jānim plānā izveidot savu apģērbu zīmolu. Un, jā, viņš grib kļūt slavens. Tāpēc Paass cerību pilns pieteicies ”Lauku sētai” – iespējams, tā ir viņa iespēja beidzot iepeldēt dziļākos šovbiznesa ūdeņos.

”Dažādi konkursi un šovi ir mana ikdiena. Es tos dievinu. ”Lauku sētai” izlēmu pieteikties, jo tas ir sava veida izaicinājums man, un es vienkārši nevaru nosēdēt uz vietas!” tā Paass.

Ko modelis darīs lauku saimniecībā? Jānis steidz lauzt stereotipus par šā aroda pārstāvjiem. “Cilvēkiem par mani nereti rodas nepareizs priekšstats. Paskatās uz bildēm un domā, ka esmu baltrocītis, kas neko no lauku darbiem neprot.

Jānis

Jānis

Sarūgtināšu visus – es jau no septiņu gadu vecuma strādāju laukos: slaucu govis, mēslus tīru. Un man nav no tā kauns. Vienkārši vajag mācēt sevi kopt un pasniegt. Esmu gatavs pierādīt, ka neesmu nekāds baltrocītis.”

Un, ja netiks ”Lauku sētā”, viņš gatavs izmēģināt laimi citā šovā.

”Ja vienreiz esi nofilmējies, gribas vēl. Tas ir par mani. Filmēties – tas ir vienreizēji un emocionāli, tas ir kā gaiss, ko elpoju.

Protams, ka varu sapņot par karjeru TV šovos, bet viss atkarīgs no šovu piedāvājuma. Bet kāpēc gan ne. Viss atkarīgs no šoviem. Gribētu pats vadīt kādu šovu. Esmu atvērts visam,” traukties pretī slavai gatavs Paass.

28 komentāri