11 komentāri
Nestāvi malā, atbalsti savējo! Sācies vasaras lielāko rīmju cīņu fanu balsojums

Visu jūniju esam ziņojuši par to, kas ”karsts” un aktuāls vasaras lielāko hiphopa un rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” lauciņā. Tagad laiks iesaistīties arī tev, Skaties.lv lasītāj, nobalsojot par savu favorītu.

Pagājušajā piektdienā, 16. jūnijā, spraigā gaisotnē tika noskaidrots četri dalībnieki, kuri mēneša beigās – 30. jūnijā – sacentīsies ”Summer Rap Battle” finālā. Tie ir Andža (Andris Dadzītis), Krisīts (Kristofers Skerškāns), Bergs (Kārlis Bergs) un Dante (Mārtiņš Bruņenieks).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar saukli ”Nestāvi malā, atbalsti savējo!” šodien, 20. jūnijā, sācies skatītāju balsojums. Balsot iespējams vienu reizi dienā.

”Summer Rap Battle” fanu balsojums noslēgsies 30. jūnijā plkst. 12.00.

Skaties.lv lasītāju favorīts dāvanā saņems ne tikai tautas mīlestību, bet arī īpašu balvu – aukstuma somu pilnu ar dzērieniem no ”Summer Rap Battle” atbalstītāja “Polar Monkeys”.

Foto: rīmju cīņu pusfināls

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl