Neredzēti ģimenes foto: četru dēlu vecāki Magone un Zans pēc kāzām plāno meitiņu un kopā rada dzeju

17 komentāri
Neredzēti ģimenes foto: četru dēlu vecāki Magone un Zans pēc kāzām plāno meitiņu un kopā rada dzeju
Skaties.lv

Pašmāju šovu zvaigzne Magone un viņas lietuviešu vīrs Zans jau vairākas nedēļas mierā un saticībā vada dienas kā ģimene. Abiem kopā ir četri dēli, un sarunā ar Skaties.lv Šutovu pāris neslēpj, – viņi cer uz kopīgu atvasīti – meitiņu.

Kā Skaties.lv smejoties atklāj Zans un Magone, viņi tagad ir kupla ģimene ar četriem dēliem. Zanu kā tēvu pieņēmuši Magones puikas – Raimonds un Roberts, kuri arī skaistajā kāzu dienā bija kā pielipuši mīļajam patēvam un nemitīgi vēlējās samīļoties un paspēlēties.

Magone ļoti novērtē Zana rūpes par viņas dēliem.

”Ne katrs to uzņemas – atrast mīlestību svešam bērnam, ja paša īstais tēvs to nespēj,” par vīru un viņa gādību jūsmo Magone.

Pats Zans viens izaudzinājis dēlu Ģediminu, kurš nu jau ir brašs students, bet otrs Zana dēls aug pie savas mammas.

”Esam kārtīga ģimene ar četriem dēliem,” priecājas Magone. Abi neslēpj – viņi ļoti priecātos arī par kopīgu bērniņu. Šajā ziņā viss atstāts Dieva rokās – notiks tā, kā jānotiek.

”Laiks meitiņai. Mēs par šādu pavērsienu tikai priecātos,” smaida Zans.

Ģimenes dzīve pēc kāzām tikai uzlabojusies – abu jūtas kļuvušas vēl spēcīgākas. Kā atklāj Magone, lai sazinātos un saprastu vienam otru, viņiem reizēm nemaz nevajag vārdus – viss notek sajūtu un strāvu līmenī.

Abus vieno arī mīlestība pret dzeju – arī Zans mīl sajūtas ietērpt mākslinieciskās rindās. Pēc kāzām jau tapušas dažas iedvesmojošas vārsmas, kuras Magone tagad piedāvā faniem.

 

Magone

Magone

Rudens vēsu rasas roku

noglāsta ceļmalu, samīļo koku..

Saujiņu glāstu Latvijai.

Un mazuliet rozā sapņu novembra naktīm,

Rudens roze, rudens roze, rudens roze pēdējā.

Savijušies gadalaiki ka ceļa gājums mans un Tavs.

/Magone Šutoviene, 2017./

 

17 komentāri