Nerātns VIDEO: Keitija Perija izmetas pavisam plika vēlēšanu atbalstam

0 Komentāru
Nerātns VIDEO: Keitija Perija izmetas pavisam plika vēlēšanu atbalstam
instagram.com/katyperry/

Megapopulārā dziedātāja Keitija Perija Twitter publicējusi mazu video, kurā iedrošina savus fanus doties uz vēlēšanām, nesatraucoties par to, kā viņi izskatās attiecīgajā dienā. Lai ilustrētu, ka izskatam nav nozīmes, Keitija kameru priekšā nomet drēbes.

Nepilnas divas minūtes garajā video māksliniece atgādina faniem, ka uz vēlēšanu iecirkni var aizčāpot kaut pidžamā. Un tad seko “karstākais” – māksliniece pati savu naktstērpu rauj pušu un atrādās faniem pavisam kaila.

Vispārējo sajūsmu gan varētu mazliet kliedēt fakts, ka pliko dziedoni uzreiz satver divi likuma sargi, turklāt Keitijas intīmākās vietiņas video sedz cenzūras kubiciņi.


Kailā daiļava tiek nogādāta policijas auto, kur sastop zelli, kurš iekūlies līdzīgā ķezā. Kā vēsta mācība video izskaņā – katra balss ir svarīga. Un, jā, arī uzvilkt vismaz kaut ko mugurā vēlēšanu dienā nenāktu par sliktu, jo pavisam kailos pie balsošanas tomēr nepielaidīs.

Protams, ka video īsā laika sprīdī jau kļuvis ar sensāciju – ar to jau dalījušies un turpina dalīties tūkstošiem Twitter lietotāju.

0 Komentāru