Komentāri
Nepalaid garām! Pēdējā iespēja nobalsot par savu rīmju cīņu favorītu

Jau piektdien, 30. jūnijā, gaidāms vasaras lielāko hiphopa un rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” fināls un noslēgsies fanu balsojums. Nepalaid garām iespēju vēl pēdējo reizi nobalsot par savu favorītu!

16. jūnijā spraigā gaisotnē tika noskaidrots četri dalībnieki, kuri 30. jūnijā Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam” sacentīsies ”Summer Rap Battle” finālā. Tie ir Andža (Andris Dadzītis), Krisīts (Kristofers Skerškāns), Bergs (Kārlis Bergs) un Dante (Mārtiņš Bruņenieks).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš 20. jūnija ikvienam hiphopa un repa cienītājam reizi dienā ir iespēja nobalsot par savu favorītu. Ja šodien neesi to paveicis, pasteidzies, jo ”Summer Rap Battle” fanu balsojums noslēgsies 30. jūnijā plkst. 12.00.

Skaties.lv lasītāju favorīts dāvanā saņems ne tikai tautas mīlestību, bet arī īpašu balvu – aukstuma somu pilnu ar dzērieniem no ”Summer Rap Battle” atbalstītāja ”Polar Monkeys”.

Foto: rīmju cīņu pusfināls

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl