7 komentāri
Nelaime, kas mainīja šovmeņa ikdienu: Eldars Salvis Ozoliņš joprojām cīnās ar avārijas sekām
Eldara privātais arhīvs

Gada sākumā avārijā, saduroties ar neatliekamās medicīniskās palīdzības auto, cieta dejotājs un šovmenis Eldars Salvis Ozoliņš. Lai arī sākotnēji māksliniekam likās, ka ticis cauri salīdzinoši sveikā, avārijas sekas izrādījušās smagākas, nekā licies.

Par avāriju 12. janvāra vakarā lasi te!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Eldars, divus mēnešus pēc avārijas viņš cīnās ar stiprām muguras sāpēm un apmeklē psihologu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc avārijas vairs nespēju piesēsties pie stūres. Ātrā palīdzība uz ielas tracina. Biju pie neirologa, jo bija miega traucējumi, nosūtīja pie lieliskas psiholoģes. Cilvēks strādā izcili. Pamazām jau atkopjos un cenšos,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Eldars.

Viņš atklāj, ka šis viens negadījums principā licis pilnībā izmainīt dienas ritmu. Pie stūres viņam sēsties bailes vairs neļauj, un arī pats spēkrats ir norakstāms.

“Tā kā bez auto, izmantoju tikai sabiedriskā transporta vai draugu šoferu palīdzību. Lielāka plānošana, vairāk laika jāpavada ceļā, mazāk varu izdarīt,” stāsta Eldars.

Taču allaž pozitīvais Eldars nebūs tas, kurš nokārs galvu! Šovmenis uzsver, ka ārēji nekad neizrādīs, ka jūtas slikti – gluži otrādi. Viņš metīsies darbā ar vēl lielāku entuziasmu un prieku, kā spītējot visām nelaimēm.

Eldars

Eldars

“Pamazām viss notiek, esmu optimists un nepadošos. Strādāju ar pāriem, jo sākas kāzu sezona, cenšos, lai vismaz viņiem prieks. Ceru, ka ar laiku atgriezīšos atkal ierindā,” pozitīvi nākotnē raugās Eldars.

Viņš saka saviem draugiem lielu paldies par atbalstu, pārdzīvojot šos savas dzīves grūtos mēnešus.

“Paldies draugiem par atbalstu, esmu laimīgs, ka avārija beigusies nosacīti bez smagām sekām. Tāpēc tam par prieku 24. martā pirmo reizi kārtīgi atzīmēšu dzimšanas dienu kopā ar tuvākajiem cilvēkiem,” dzīvesprieku nezaudē Eldars.

Viņš nupat saņēmis ziņas no aprošinātājiem, kas arī nav iepriecinošas. “Mašīna norakstīta, bet neko nedrīkst darīt, kamēr nav slēdziena.

Tātad finanses nesaņemu, auto pārvietot nevaru. Principā paralizēts. Sasistais auto aizņem stāvvietu, kas līdz lēmuma iegūšanai ir vēl viens apgrūtinājums,” nopūšas šovmenis.

FOTO: atraktīvais Eldars dažādos dzīves brīžos

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl