59 komentāri

Pie Latvijas hiphopa un repa debesīm uzmirdzējis jauns censonis – 17 gadus vecs reperis Ingus Bērziņš no Ventspils.

Jaunietis ar mūziku nodarbojas ilgus gadus, taču interese par hiphopu un repu augusi, kad sācis klausīties repa apvienību ”Olas” un Reiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man patīk savās dziesmās izteikt savas domas. Dziesmas ir vairāk saistītas ar mīlestību, bet tagad cenšos veidot par aktuālām tēmām. Mīlestībā man neveicas, tādēļ to, ko domāju, pasaku mūzikā,” portālam Skaties.lv stāsta reperis.

Pagaidām jaunais mūziķis nevar dižoties ar plašu abonentu skaitu populārajā video vietnē ”YouTube”, taču viņam ir arguments: ”Mūziku taisu ne jau abonementu dēļ, bet citiem. Slava man nerūp.”

”Vēlos augt un nākotnē sadarboties ar tādiem mūziķiem kā Reiks, Fakts un citi, bet zinu, ka līdz tam vēl tālu,” stāsta jaunā repa zvaigzne.

Foto: jaunais reperis Ingus Bērziņš

”Man padodas ne tikai dziedāšana, arī jau gatavām dziesmām taisu remiksus. Man patīk video montēšana un arī fotografēšana,” savus hobijus uzskaita Ingus.

Audio: dziesma ”Izteikt pāris vārdos”

Esi jauns hiphopa talants? Piesakies Latvijas lielākajām rīmju cīņām un kļūsti par īstu zvaigzni!

TOP komentāri

  • Eduards Kraule
    +9 +9 0

    Eduards Kraule

    Kapēc ir jāpublicē un jareklamē cilvēks bez talanta? Viņam nav ne ritma izjūtas, ne stila. Es varu droši teikt, ka par viņu fano tikai viņa ģimene. Noreklamējiet kādu,kam ir talants un nākotne,piemēram, Martinu Šimpermani jeb MARCH. Šim reperim ir fani un tiešām laba muzika...
  • LaurisO
  • Riko

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl