98 komentāri

Pagājušajā nedēļā beidzot iznāca ”REŽ” klips, kurā jaunais hiphopa talants Neids mētājas ar naudu, šiko ar BMW un citādi zīmējas ar turību. Taču prieku par video aizēno kāds nelāgs skandāls. Kā Skaties.lv atklāj klipa operators Emīls Eihmanis, Neids tā arī nav samaksājis solītos 150 eiro par filmēšanu. Savukārt pašam Neidam ir cita versija.

Materiālu klipam filmēja un montēja Emīls Eihmanis, kuram Neids par šo darbiņu bija apsolījis 150 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš man piedāvāja 150 eiro par klipa nofilmēšanu un samontēšanu,” Skaties.lv atklāj Emīls. Jau no paša filmēšanas sākuma puisim, radies iespaids, ka kaut kas nebūs labi – viss esot noticis haotiski un lielā steigā.

“Ļoti grūti bija saprast, ko viņš (Neids) vispār grib redzēt. Viņš nebija man iepriekšējā vakarā atsūtījis ne plānu, ne dziesmu. Nācās visu uz vietas domāt.

Ar meitenēm bija viegli sastrādāties, taču pašam Neidam visu laiku nepatika, kā viņš izskatās video,” stāsta operators. Taču lielākās problēmas radās brīdī, kad klips bija jāmontē.

Foto: ”REŽ” filmēšanas aizkulises

Emīls savu darbiņu esot padarījis laicīgi un nosūtījis gatavo klipu  Neidam, gaidot par to savus 150 eiro. Neidam sākumā viss paticis, bet īsi pirms klipa publicēšanas hiphoperis sācis dziedāt citu dziesmu.

“Vienā brīdī viņš teica, ka viņam viss patīk un ir labi, bet vakarā pirms video publicēšanas viņš man teica, ka, ja vispār vēlos normālu karjeru kā video operators, tad man jāiemācās filmēt.

Ko par ”REŽ” saka eksperts? Lasi te!

Teica, lai atsūtu visus nesamontētos failus, jo pats ar saviem pazīstamajiem samontēs par jaunu,” atceras Emīls. Viņš paklausījis un nodevis materiālu Neidam, kurš paziņojis, ka to it kā ”uzlabo”.

“Bet viss, ko viņš izdarīja, bija jocīgs efekts pa virsu un pāris kadri samainīti. Viņš man teica, ka nemaksās naudu, kamēr nebūšu izdarījis darbu. Bet dziesmas video tika nopublicēts, un šobrīd nezinu, kā varu naudu iegūt. Viņš arī zem video uzrakstīja nepreizi manu uzvārdu. Esmu Eihmanis,” stāsta puisis.

Viņš atklāj, ka vairs nezina, kā piedzīt no Neida savus 150 eiro.

Savukārts pats Neids sarunā ar Skaties.lv iezīmē pavisam citu ainu. Kā uzsver mūziķis – klipa, kurš faniem tika solīts 9. martā, iznākšana aizķērās tieši Emīla neizdarības dēļ.

“Viņš vispār neko nemāk. Tēlo baigo operatoru, bet rokas trīc. Tieši viņa dēļ aizkavējās klipa iznākšana,” dusmojas Neids.

Viņš uzsver, ka nekādu naudu Emīlam nemaksās, jo uzskata, ka operators savu darbu paveicis nekvalitatīvi. “Un reklāma kā mana klipa operatoram viņam tāpat jau ir labāka samaksa kā nauda,” dusmīgs Neids.

Video: tas ir sen gaidītais ”REŽ”!

TOP komentāri

 • Oskars
  +16 +16 0

  Oskars

  Kas pie velna ir Neids ?
  No kurienes šis pirdiens izlīdis ir ?
  Viņu nevar nosaukt par mūziķi
 • Koks
 • TDLH
  +15 +15 0

  TDLH

  "taču pašam Neidam visu laiku nepatika, kā viņš izskatās video"
  Nav jau diez ko pievilcīgs balss nekāda, ritms nekāds, seja nekāda. Pirmo reizi par tādu "Neidu" dzirdu. Kauns, ka sauc to par latviešu mūziķi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl