16 komentāri

Skaties.lv turpina iepazīstināt ar meitenēm, kuru uznācieni atlasē Neida videoklipam ”REŽ” visvairāk iepatikušies pašam mūziķim un žūrijai. Par vienu no paša Neida favorītēm kļuva Liāna Semjonova no Rēzeknes, kura pārsteidza mūziķi ar dziesmu. Vai viņa tiks pie lomas klipā? To uzzināsim jau drīz!

To, ka Liāna ir viena no viņa favorītēm, Neids neslēpa jau pirms atlases. Meitenes fotogrāfijas viņam šķita tik daiļas, ka Neidam pat šķita – Liāna nevar būt īsta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bildes, kuru ”īstumam” neticēja Neids, apskati šeit!

Tomēr meitene ieradās atlasē no tālās Rēzeknes un pārsteidza Neidu ar īpaši drosmīgu gājienu – viņa mūziķim nodziedāja Laura Reinika superhitu ”Pasakā”.

Foto

Neida sirdi tas aizskāra jo īpaši. ”Kad rakstām dziesmu kopā?” metās noskaidrot mūziķis.

To, kā Liānai būs veicies kopvērtējumā, uzzināsim jau pavisam drīz.

Apskati arī citas atlases dalībnieces:

Elizabete nebaidījās publiski dāvāt Neidam kaislīgu skūpstu!

Evelīna šokēja ar stāstiņu no trakas ballītes ”koijotos”.

Video: Liānas dziesma

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl